Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP-n hogy tudom...

Sony Xperia SP-n hogy tudom felcserélni a belső és külső tárhelyet?

Figyelt kérdés

Android 4.3 van rajta és rootolt a telefon. A foldermount programot már ismerem, de nekem olyan megoldásra lenne szükségem,amivel a telefon a külső tárhelyet belsőnek látja.

Valakinek ötlete van?

Sok void.fstab-os tuturialt véggig néztem, nem igazán volt a telefonra hatással (nem is történt semmi).

Kérem segítsenek.



2014. júl. 5. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Rootolni kell és akkor letölthetsz egy appot ami megcsinálja, a nevére már nem emlékszem.
2014. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

App nélkül nem lehetséges?

Root megvan (ez volt az első tegnap, a telefon nézegetése helyett :D).

Vagy milyen fájlt kell szerkesztenem, hol és hogyan?

Android 4.3 (nem 4.2)

2014. júl. 5. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
void.fstab-ban nem fogod tudni modositani, ugyanis a tarhelyet 4.3 es 4.4 alatt mar egy kulon daemon kezeli. Ehhez pedig a bootrendszerben kell kicsit turkalni.
2014. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudom mi az az app, ami az sd kártyát kezeli belső memóriának, de van egy olyan, amivel akármit áttehetsz belsőről kártyára: link2sd (ha jól tudom)
2014. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, mehet felőlem a 4.2 is. Próbára feltettem.

Utolsónak: a teljes tárterületet akarom úgymond megcserélni, épp az a lényeg hogy a data és az obb tartalma ne a telefon belső nandflash memóriájába kerüljön

2014. júl. 5. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!