Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van normális áruház windows...

Van normális áruház windows phone- on?

Figyelt kérdés
Új telefont veszek és a nokia lumia 1020 jutottam, és nem a legfontosabb , de szeretnék játszani is a telefon. Szóval a waindows áruházról nem túl sok jót hallottam. Ez igaz? vagy van olyan kiterjedt áruháza mint a google play?

2014. júl. 5. 23:54
 1/7 Emberek ***** válasza:
83%
Olyan mennyiségű alkalmazás nincs, mint a Google Play-en, de minden fontos, és népszerű alkalmazás, játék elérhető WP-re is úgyanúgy. Valamint igen, az áruház rendezett, átlátható, és könnyű kezelni. De mivel nem tudom nálad mit jelent a normális ennyit írtam
2014. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Mennyisegben nem, minosegben inkabb. Hidd el, a dolgok 90%-at meg fogod talalni a 1020-ra ;)


Tervezed hogy a fenykepezojet jobban kihasznalod amugy?

2014. júl. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

ha használtál play-t akkor nagyon szánalmas lesz a wp

1020 egy műanyag kacat, sok a panasz rá, aksi, bugok, béna oprendszer, ne erőltesd szerintem, vegyél rendes telefont

(agymosott wp fanokra ne hallgass, nem láttak még más telefont)

2014. júl. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

agymosott android fanokra ne hallgass, nem láttak még más telefont

igy is le lehet irni

2014. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 meszike91 ***** válasza:
85%

[link]


Itt meg tudod keresni a neked fontos alkalmazásokat/játékokat.


A hármasra meg ne hallgass! Vagy nem ért a dologhoz, vagy szándékosan trollkodik.

2014. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3asnak valamennyire igaza van...nekem is 1020 van, hálistennek idáig nincs vele gondom, de elég megnézni mobilarénás fórumot, mennyien szenvednek vele...akksival nincs semmi gond, pár hónapja volt még, mikor egy korábbi fejlesztői 8.1 volt rajta, azóta azt kijavították, és tökéletesen működik. de ettől függetlenül az amoled kijelző képes beégni, nagyon melegszik a teló és tényleg sok olyan app van, ami nem 100%-os(én facebook-on például mobilnetről arra sem vagyok képes, hogy egy képet feltöltsek...nem tudja megcsinálni jelen verzióban...integrált fb-t meg 8.1-ben kivették a rendszerből...) összességében nem gáz telefon, és játékot is nagyjából találtam hozzá...de azért iOS után csalódás...
2014. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. igen fényképezőt sokat fogom használni
2014. júl. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!