Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 925 felhasználói vélemén...

Lumia 925 felhasználói vélemények?

Figyelt kérdés
Minden válaszadónak előre is köszi.

2014. júl. 6. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 920-am van, ami majdnem ugyan az.


Nagyon jo a kamera, szep kepeket csinal, jo a hardver, mondjuk kicsit melegszik igenyesebb jatekoknal. Mit szeretnel amugy tudni, konkretan?

2014. júl. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Emberek ***** válasza:
79%
Nekem 925-ös lumiám van, de ha lenne valami konkrét, akkor tudnék válaszolni. Alapból a csúcskategória alja, de általános felhasználásra bőven sok. Erős hardver, megfelelő kamera, gyors stabil rendszer. Maga a telefon nem unibody házas (számomra sajnos), ettől függetlenül az akksit nem lehet kivenni, amit kicsit hátrányként élek meg a bővíthetőség hiányával együtt. Viszont egyetértek az első válaszadóval, hogy az igényesebb játékok futtatásával akár fűteni is lehetne néha.
2014. júl. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan ami fontos számomra az üzemidő,kamera(nappali ill.éjszakai fotó),kijelzö láthatóság erős napsütésben,navigáció.
2014. júl. 7. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Uzemido, attol fugg mennyit nyomkodod. Elso par napban valoszinuleg parorankent tolteni kell majd :D

Egyebkent, atlagos hasznalat mellett, ha a 4G-t kikapcsolod, siman kibir ket napot.


Kamera a mobilkamerak kozul az egyik legjobb. Hadd mutassak egy szerkesztetlen, eredeti kepet, mindenfele extra felszereles nelkul.


[link]

2014. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
#2, csere 920-ra? En eredetileg 925-ot akartam de nem sikerult :D :D
2014. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Emberek ***** válasza:
79%

#5 Sajnos nem. Pedig vonzó az ajánlat :)

Mindig csak annyi cuccot tárolok rajta amennyi éppen kell.


Szóval kedves kérdező!

Az akksi (nekem már 8.1 fejlesztői előzetessel) ha nagyon akarom kibír 34-36 órát is, egyébként ha be van kapcsolva naphosszat a 3G akkor is mire hazaérek kell csak tölteni.

A 8,7 megapixeles kamerából pedig a Noki Camera/Refocus alkalmazásokkal lehet a legtöbbet kihozni, ugyanakkor a sima kamera app sem rossz (hol melyiket használom). Nappali képekben nagyon ott van a kamera, és ha megfelelőek a viszonyok, akkor egy éjszakai/sötétben készült képet sem lehet elrontani vele.

A kijelzővel teljes mértékben eg vagyok elégedve, legyen vaksötét éjjel, vagy tűző nap, mindig úgy állítja be a fényerőt, hogy látható legyen, sőt ilyen opció van is a beállításokban, hogy "olvashatóság napfényben". Tehát attól nem kell félni, hogy ne látnád mit ír a mobil akkor sem, ha dél van.

Navigáció. Nos ezt az opciót még nem igazán használtam, csak tegnap a mogyoródi aquarena felé, hogy odataláljunk páran. Egyetlen hátrányát tudnám megemlíteni, hogy ha nem használtad egy ideig a GPS-t, akkor kicsit nehezen fedezi fel magát, hogy merre is van. Egyébként maga a Here Maps, és Here Drive+ teljesen megbízható, és nagyon ott van. Képes kiváltani egy iGO navigációt bármilyen platformon legyen.

2014. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Mentek a zöldek.Még esetleg valami ami fontos lehet a használat során?SGS Advance-röl váltanék a 925-re.
2014. júl. 9. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!