Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vetesem meg?

Melyik telefont vetesem meg?

Figyelt kérdés

Nokia lumia 620

Nokia lumia 820



Làny 15 eves



2014. júl. 6. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább "vetes" nyelvtanból különórákat.
2014. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Amelyiken van helyesírásellenőrző.
2014. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyiket sem szeretem, sőt.. (Borzasztó menüje van) De ha már ezek közül kell választani akkor a 820-ast. Ha mindegy, hogy mit tud, csak "menő" legyen, akkor azt válaszd ami szerinted szebb. Bár nem sok különbséget látok a kettő között külsőleg.

Olvasd át ezeket:


[link]


[link]

2014. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt már nem is a helyesírás a baj, hanem maga az, hogy "megvetetni". Esetleg melyik telefont kérjem a szüleimtől, akik a bunkó lányuknak még így is meg szeretnének adni minden tőlük telhetőt.

Pedig csak két évvel vagyok idősebb Nálad...

Mindegy, hogy választ is adjak, a 820 jobb mint a 620. Jobb kamera, a processzor magasabb órajelen fut, dupla annyi RAM van benne, és a GPU is jobb.

2014. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 820 helyett megerne jobban a 920, 925. Nagyjabol meg egy arban vannak, de teljesitmenyben mindketto jobb.


Amugy igen, "vetetni" egyiket sem. Talan kerni, 15 evesen...

2014. júl. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Csak ez a kettő jöhet szóba? Csak Nokia? Mert ha nem, akkor tudok ajánlani ebben az árkategóriában sokkal jobb telefonokat is, ha érdekel írj privátot.

Viszont tényleg írhattad volna úgy, hogy melyiket kérjem, vagy hasonló.

2014. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!