Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb teló? :Sony...

Pöro kérdése:

Melyik jobb teló? :Sony Xperia Z2 Samsung Galaxy s5 Samsung Galaxy Note III

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
z2
2014. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
S5 a fényképezője elveri a Z2-t hiába csak 16 Mp de jobb a sony-nál meg a kezelőfelület jobb mint a sony és AMOLED KIJELZŐ nem fakó sony... nekem s4-m van volt z1 is használtam kb 1 hónapig aztán mondom mi ez a szar földhöz vágtam és kuka most veszek majd s5-t
2014. júl. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok sony b*zi mondja azt hogy jobb a sony pedig nem az csak dacból is csak a favorit a jobb
2014. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló hagyjad már a hülyeségeidet, a Sony Z2 ezerszer jobb mint az S5. És hiába van az S5-nek Amoled kijelzője, akkor is olyan csúnya hogy az nem igaz. És a szar anyaghasználatról nem is beszélve, az S5 olyan mint egy papírtelefon uh. inkább kussolnék, Samsung bu*i.
2014. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2014. júl. 7. 21:36
 6/7 anonim válasza:
Note 3....
2014. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végy egy Lg G3-at ami jóval olcsóbb is az említett egyébként szuper telefonoknál és lényegében ugyanazt elvégzi amit az említett telefonok. Hozzáteszem, hogy akik ezeket a telefonokat hasonlítják mindenképp szőrszálhasogató emberek mert annyira minimális a különbség, hogy felesleges ezen sokat szenvedni. Kérdezd meg magadtól, hogy a telefon 100%-os tudását ki fogod-e használni minden téren?! mert nem hiszem... válaszd számodra optimálisat, mindenképp jó döntés lesz ebben a kategóriában már! ;)
2014. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!