Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 lte csere...

Samsung galaxy s3 lte csere iphone 4s re?

Figyelt kérdés
Van egy samsung halaxy s3 lte-m. Van hozzá egy sony smartwatch 2 órám. Van egy gsm -es ismerősöm akivel meg tudtam beszélni hogy beviszem a samsungot és elcserélem iphone 4s re ráfizetés nélkül ami szerintem nem rosz ajánlat merr ugye az iphone drágáb. Máshol a samsungér 45 ezernél többet nem akartak ajánlani. Igazábol jo telefon de elegem van abbol hogy gondol egyet lefagy meghát laggol. Egy problémám van ha elis cserélném ugye ott az óra ami csak androiddal kompatibilis. Mit tanácsoltok? Előre is köszönöm.

2014. júl. 7. 04:24
 1/4 Saavedro ***** válasza:
Az órát elpasszolhatod OLX-en...hm?
2014. júl. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fontos az óra mert kell puskához :-D Talán kapnék az oráért 25-30 ezret és annyibol apple hoz nem veszek órát majd ha kijön az iwatch. Kinéztem az ipod 6g az viszont 53000 újonnan és ennyit nemigen szánnék rá. Mindegy csak tanács hogy szerinted érdemes lenne elcserélnem iphone-ra?
2014. júl. 7. 09:00
 3/4 Saavedro ***** válasza:
Hát...érdekes kérdés, mert az LTE-ben 2 GB RAM van és hardveresen minden igényt kielégít, mígy a 4S kezd lassan 'elavulni' (ami egyébként hülyeség, még ma is egy nagyon bivaly készülék)...de mint te is tapasztalod, a 4S gyorsabb. Én cserélnék, de CSAK 16 GB-osra. (vagy nagyobb tárhelyűre)
2014. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 gigás függetlenre cserélném. Köszi a segítséget elfogom cserélni. Márcsak reménykedem hogy jó állapotú ez lesz a döntő.
2014. júl. 7. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!