Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ezt az android...

Miért írja ezt az android eszközkezelő? (többi lent! )

Figyelt kérdés
2014.Április 30-án ellopták a Samsung galaxy ace 3 típusú készülékem.Google Playen Android eszközkezelőn figyeltem mind a mai napig, hogy mikor lép működésbe a telefonom, hogy megtudjam nézni merre van jelenleg. Eddig mindennap azt írta az eszközkezelő, hogy utoljára aktív Május 6. ma pedig azt írta ki, hogy nincs aktív eszköz. Beléptem a beállításokhoz és ott ugyan úgy mutatja a telefont mutatja a regisztráció idejét és hogy mikor használták utoljára csak a szolgáltatóhoz írja azt, hogy no carier. Miért írhatja ezt? talán új fiókot csináltak a telefonon? A tettes tudom ki volt de a rendőrök nem tudják beméretni addig a telefont amíg nincs bekapcsolva. Esetleg még tippek trükkök hogyan találhatnék fogást az ellopón, hogy visszaszerezhessem tőle a telefonom? Személyesen ismerem osztálytársam. Előre is köszönöm a segítséget!

2014. júl. 7. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod ki volt ,de itt rinyálsz? Már kivertem volna a fogait.
2014. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyrészt lány vagyok másrészt beszéltem már vele és mindent tagad és az erőszak nem minden na meg persze tudom milyen kis rinyás gyerek ha már egy újjal hozzáérnek szalad a rendőrségre nincs szükségem erre, hogy feljelentsen amiért rá küldök bárkit is!
2014. júl. 7. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

sajna annyi idő telt el, hogy már rájött, mégsem buli neki ez a teló. ezért olyasmit kavarhatott, ami számodra reménytelenné teszi a visszaszerzést.

igazad van, erőszakkal nem mész semmire ilyen nyálgépnél...

nincs jobb ötletem, mint vársz..tudom, nehéz feldolgozni, de az írásodból az derül ki, hogy okos csajszi vagy, tehát ha felejteni nem is fogsz, túllépni igen...


ha ez a meztelencsiga magától nem adja vissza, akkor annyi volt. a yardot hagyd ki...

2014. júl. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!