Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó estét kívánok. A neten...

HuntSeeker kérdése:

Jó estét kívánok. A neten sehol nem találok információt erről. Kaptam a cégemtől egy nokia1800 típusú telefont és azt kérték hogy a fixlistát intézzem el benne. Lehet ezen a telón fixlistát csinálni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress egy leírást a neten (ne nekem kelljen) ott megtalálod, ha a készülék tudja szerkeszteni (egyébként a sim őrzi ezt a funkciót). Fixed dialing, rögzített tárcsázás néven fut, pin 2 kódra szükség lesz hozzá.

"azt kérték hogy a fixlistát intézzem el benne"

Ez meg mi, mit intézz el benne? Töröld, szerkeszd? Ha azt kérik, hogy intézd el a főnököt, akkor azt értem, hogy mit kéne tenned :)

2014. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kellene csinálnom egy listát hogy csak az adott számokat lehessen hívni :)
2014. júl. 7. 23:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!