Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem látja az iTunes az...

Miért nem látja az iTunes az iPhone-omat?

Figyelt kérdés
Rádugom a telefont a notebookra, elindítom a gépen az iTunes-t, de sehol sem látja a telefont. Mit csinálok rosszul?

2014. júl. 8. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Te valószínűleg semmit nem csinálsz rosszul.

Az USB port rendben van a gépen? Amikor rádugod a gépre, akkor a telefon elkezd töltődni? A kábel nincs megtörve valahol?


Bár elvileg nem kellene számítania bejelentkezés után, de próbáld meg akkor a gépre dugni, amikor már el van indítványt az iTunes.

2014. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Indítva
2014. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, még új, most próbáltam először ki gépre dugva. Valszeg ez lesz a gond:


iOS: Az iTunes Windows-verziója nem ismeri fel a készüléket

[link]


Csak most nem otthon vagyok már, csak este tudom próbálgatni tovább.

2014. júl. 8. 09:13
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, ez a Win 8 valamiféle hülyesége. Akármit csinálok, újratelepítés, iTools letöltése, semmi. Elővettem a fiókbóla régi Vistás Asus laptopomat, iTunes feltelepít, iPhone rádug, láss csodát, azonnal felismeri, szinkronizál, frissítette az iOS-t is szépen :)


Háta más is okul belőle, azért is írom le.


Ettől függetlenül Win8 alatt is mennie kéne, de vajon hogyan? :)

2014. júl. 8. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!