Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Telefont kellene vennem, de tanácstalan vagyok.

Valahogy úgy tűnik, eltűntek a kínálatból a minőségi, magas presztízsű mobiltelefonok, amik régebben még voltak.

Már csak ezek az egy kaptafára készült tapogatós telefonok vannak, amiktől irtózom.

Az elmúlt 10 évben volt egy 6310-es Nokiám, egy 8800-ás Siroccóm és most van egy N97-es(Igen, tudom ez is tapogatós, épp elég baj ez nekem. Én még akkor vettem, mikor a tapogatósok még csak nagyon mutatóba voltak és nem minden 16 éves gyerek ilyennel mászkált).

Ezeket a telefonokat (főleg az első kettőt) bárhol elővette az ember vagy kitette az asztalra, volt egy presztízse, nem beszélve arról, hogy simán bírták 4-5 évig.


Mit ajánlanátok, mit vegyek? Pénz nem számít, kizárólag telefonálásra, nagyon kevés sms-re használom, internetezni, stb. nem akarok vele.



2014. júl. 8. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan szerintem neked egy Blackberry lenne a jo valasztas.
2014. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az ismerőseidnek az asztalra kitett telefon imponál, akkor keress valami nagyon egyedi dolgot.


Amit csak te tehetsz ki.


Mondjuk manapság 4-5 évig a legvacakabb teló is bírja, tehát emiatt ne aggódj. A telefon egy olyan dolog, amivel kifejezed az egyéniségedet, és mindent elárul rólad.

Ezt ne feledd :)

2014. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es: Oké, de azon belül melyik típus?
2014. júl. 8. 13:14
 4/4 A kérdező kommentje:

2: Köszönöm szépen, de nem kell hogy az én egyéniségemet egy telefon fejezze ki. A telefon nekem egy használati tárgy, ugyanúgy mint az autóm. De autóból sem mindegy, hogy Ford Focus vagy Audi Q7. Nem tudom érthető-e?

Mindenből a minőségi cuccokat szeretem, de ezek a mostani tipitapi laptelefonok minden, csak nem minőségi benyomást keltenek.

2014. júl. 8. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!