Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » újgsm-en az as garancia mit...

Atommeghalytas kérdése:

újgsm-en az as garancia mit jelent és milyen a készülék?

Figyelt kérdés
ha ír valaki pontos leírást azt megköszönném!

2014. júl. 8. 12:18
 1/5 bp1985 ***** válasza:
36%
Ázsiai piacos telefon. A garanciát csak náluk tudod érvényesíteni, mivel nem hivatalosan van fúggetlenítve.
2014. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

keress rá itt GYK-n "ujgsm"

felejtsd el őket

2014. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de frissítések és magyar menü ugyan úgy van rá?
2014. júl. 8. 17:12
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Van, maximum visszazár az eredeti hálózathoz. De vegyél ott, neked hiába mondunk akármit...
2014. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy szoftveresen függetlenített. Sőt ázsiából egy rakás független telefont hoznak be.

Magyar nyelv meg alapból van a droidban.

Szóval a frissítés miatt nem kell aggódni, de a garancia miatt sokkal inkább. Az újgsm meg egy trágya hely ott ne vegyél semmit sem. Sok a rossz tapasztalat.


Én is kintről hozattam be a telefonom a márka webshopjából a futár hozzám hozta, de legalább tudom, hogy hová kell küldeni meg tudom, hogy jóval olcsóbb volt.

2014. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!