Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Wayteq talk 5H mennyire jó telefon? mennyire megbízható, hány évet tud kibírni?
2014. júl. 8. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez csak egy telefon. Mi a többi?

Nekem alig pár hónapja van meg és még, semmi problémám nincs vele. Egyedüli hátránya, a microSD kártya behelyezése, mert itt, fel kell nyitni, egy kis fém tartót. Oda kell figyelni, mert törékeny dolognak tartom ezt a műveletet. Igen, kár, hogy itt, nem egyszerűen, be kell csúsztatni a microSD kártyát.

A másik: a hátlap levételéhez, vagy köröm, vagy valami más, kis éles tárgy (olló, kés, körömreszelő) szükségeltetik (ami vékony is), mert fel kell feszíteni (jó, azért, óvatosan). Nem rossz, de én, Samsung telefonokhoz voltam szokva, ahol könnyebben le lehetett venni a hátlapot. Azért, a hátlapnál, ez pozitív, mert nehezebben esik szét a telefon (a Samsung telefonokhoz képest, de hozzáteszem, hogy csak, az olcsó kategóriához volt 'szerencsém').

Azt is hozzá kell tenni, hogy ez, igazán, Cube Talk 5H, vagyis a Wayteq, csak forgalmazó, mégis a saját, GPS programjukkal is árulják.

Jó képeket csinál, de alapból, nincs egy nyomkövető program rajta, de ha ingyenest szeretnél, akkor az Android Device Manager-t ajánlom rá. Ez sem jelent teljes körű védelmet, de a semminél több. A másik, a felhő szinkronizálás, pl. Dropoxal. Ha úgy hagyja, akkor te is láthatod, hogy milyen képeket csinál a delikvens.

2014. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Folyt. köv:

Buktak már le vele (nem vicc), mert nem mindenki tudja rendesen használni ezt a funkciót.

Szóval igen, ez nem Samsung telefon, ahol már, a legolcsóbb készülékben is van, alapból egy védelmi beállítás.

Az, hogy javaslom-e? Ha nem gyakran cseréled benne a microSD kártyát, akkor igen. Ajánlom, hogy minimum 8 GB-osat vegyél bele, de nekem 16 GB-os van.

A másik, a tok, erre is szánj rá pénzt.

A fóliát is hagyd meg rajta.

Írtam, hogy GPS programmal is kapható: ezt csak akkor érdemes, ha autóval vagy, máskülönben nem látom értelmét.

Még egy kis hátránya van, de ez, ne riasszon el: az FM rádiója, halk, ha buszon ülök. Olykor, a busz zaja, sokkal hangosabb, pedig nem azt szeretném hallgatni. A Videó, zene lejátszás, viszont tökéletes, ott nincs ilyen probléma. Az FM rádiónál, másik, Androidos készüléknél is volt ilyen jellegű probléma, így jó kérdés, hogy ez, tényleg a készülék hátrányának róható fel. Ha a fülesen van erősítő, vagy hangszórót teszel rá, akkor ez a probléma is meg van oldva.

Remélem tudtam segíteni.

2014. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!