Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem frissítem az Iphone-ont...

Ha nem frissítem az Iphone-ont, akkor a későbbi frissítések elérhetők lesznek?

Figyelt kérdés
a lényeg, hogy ha nem szedem le a 7.1.2.-t akkor a későbbieket se tudom leszedni (pl majd a 8-at). Ez ilyen láncszerűen van felépítve vagy ki lehet hagyni lépéseket?

2014. júl. 8. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs így, egyből tudod telepíteni a legfrissebb verziót.
2014. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van...bezzeg én meg szívok a windows phone-al, mert ott egymásra épülnek a frissítések :D
2014. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:
#2: Minden telefonnál egymásra épülnek a frissítések. Attól, hogy pl az iPhone-ra nem teszed fel a 7.1.2-t, hanem csak a 7.1.3-at, attól még a 7.1.3-ban benne van a 7.1.2-es frissítés is...
2014. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: persze. Csak míg WP-nél nem kumulatívak a frissítések, azaz szépen sorban fel kell felrakni mindent, addig iOS-nél nincs így még OTA esetében sem.
2014. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindenkinek!
2014. júl. 9. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!