Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile os kártyával lehet...

T-mobile os kártyával lehet függetleníteni amerikai iphone-t?

Figyelt kérdés
sziasztok, van egy amerikai iphone om, és az a baj hogy újra húztam és az a kártya amivel aktiváltam elveszett,és próbáltam már t-mobile os kártyával is aktiválni de nem sikerült van erre lehetséges megoldás? mondjuk függetlenítés,vagy valami program, vagy ilyesmi nagyon jó lenne ha tudnátok segiteni elöre is köszönöm,

2014. júl. 8. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ez nem magyar web oldal
2014. júl. 8. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó telódhoz és bitos hogy ilyen kell keress az ismerőseid között olyat aki érdekelt az ebayn és megtudja rendelni neked biztos van.Amúgy ingyenes szállitás Magyarországra kb. leghamarabb 2 hét legkésőbb 3-4hét alatt jön meg .
2014. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nekem nincs annyi odöm,nem tudsz valami programot?
2014. júl. 9. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudok progit.Sajnálom hogy nemtudtam segiteni.
2014. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!