Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonokban ki lehet...

A telefonokban ki lehet kapcsolni valahol a gyors töltést?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szöszi,mi a kérdés
2014. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szöszi ám a jó édes!

A kérdés kifejezetten bonyorult!FIGYELJ!

Van-e valahol a Huawei g300-ban ahol a gyors töltés fukciót ki lehessen kapcsolni,hogy ne 2 óra alatt vágja fel,hanem mondjuk TÖBB.

Így értető?

Vagy?

2014. júl. 9. 11:38
 3/11 Smittes ***** válasza:
őő..izéé...hát...nem.
2014. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ő izé,ha jóltudom nem a töltő vezérli a gyorstöltést,hanem az aksi.

és ezt nem lehet beállítani?

2014. júl. 9. 11:54
 5/11 Smittes ***** válasza:

De mi az isten haláláért okozna neked örömet ha 12 óra alatt töltene fel nem 2 óra.

Megsúgom az összes új aksi így van kitalálva, nincs GYORS TÖLTÉS funkció egyikben sem...

2014. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak mivel egész este rajta szokott lenni a töltőn,jó lenne ha nem egy pillanat alatt vágná fel,hanem szép lassan.(Aksikímélés)

Tudom ezek már úgy vannak kitalálva,hogy tökmindeggy nekeik,de az is,hogy csak a "bolondnak mindeggy".

Szóval biztos hogy nem lehet.

Köszöntem a rendkívül magas színvonalú és maximálisan mindenre kiterjedő szakszerű,részletes válaszokat.

Öröm volt,hogy elmagyaráztátok.

2014. júl. 9. 12:04
 7/11 Smittes ***** válasza:
Elnézést ha durván fogalmaztam, de azért lásd be, a kérdés sem volt valami értelmes. Tehát azért itt ejtettél el olyan mondatokat amiket lehet hogy a 10 éves unokahúgom nem ejtene el.
2014. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Idéznéd azokat a mondatokat?
2014. júl. 9. 13:24
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

persze ,idéznénk,tőled :

ez volt az érthetetlen első rittyentésed :

" A telefonokban ki lehet kapcsolni valahol a gyors töltést? "

-mivel senki nem értette,hát kiegészítetted ,mert érezted,hogy itt senki nem gondolatolvasó ,

-na most ha az elején értelmesen leírtad volna ,és nem két részletben,akkor még értelmes választ is tudtunk volna írni,

2014. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Először is.

Ez nem mondatok,hanem mondat.

Másodszor.

A kérdést azért egészítettem ki mert,valami d generált képtelen értelmezni egy olyan egyszerű mondatot mint az előbbi.

Ha ezt valaki nem bírja értelmezni akkor mi az isten f szának szól bele.

Ha akkora barom,hogy egy értelmes mondatot nem bír dekódolni,minek pofázik és írogat nekem!!!!!!!!!!!!

2014. júl. 9. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!