Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék egy régi android...

Hogyan tudnék egy régi androidos telefonból torrent szervert csinálni?

Figyelt kérdés

Természetesen nem filmeket vagy programokat töltenék le vele, csak pár megás könyveket(amiket ritkán töltenek le így örökkévalóság visszaseedelni).

Milyen programokkal lehetne azt megoldani, hogy a gépről átküldök egy torrent fájl-t telefonra amit letölt és én visszamentem gépre.


A gépre átküldést meg tudom oldani ha teszek egy FTP szervert a telefonra.



2014. júl. 10. 22:38
 1/5 A kérdező kommentje:
kb 1 éve nem használtam androidos telefont, így nem tudom milyen programok vannak
2014. júl. 10. 22:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha addig nem jutottál el hogy play-be beírd, hogy torrent, nem tudom képes leszel e telepíteni az alkalmazást.

Utorrent pl. Vagy bittorrnt. Vagy torrex. Ezer van

2014. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezeket már próbáltam, de nem lehet őket irányítani gépről
2014. júl. 10. 22:54
 4/5 anonim válasza:

Használj felhő-szolgáltatást, pl.: OneDrive.

Ha gépen, vagy telón oda mentesz valamit, azt feltölti a tárhelyedre és bármelyik eszközöddel, bárhonnan eléred. Nekem pl. be van állítva, hogy a teló fényképeit azonnal töltse fel, amint wifi-vel kapcsolódom. Így mindig elérem a gépen is a fotóimat.

Ha telón a µtorrentben a OneDrive mappáját adod meg, akkor oda tölti le, majd az OneDrive szinkronizálja a gépeddel.

2014. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fenti leírásban nem szerepelt,hogy remote képes alkalmazást keresel. A utorrentnek van remote-ja, távolról is vezérelhető. Ha pedig nálad nem akar működni esetleg,akkor rootolod a droidot s marad a jó ssh japcsolaton át vezérlés.
2014. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!