Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Sony M2-t nézegetem elég baráti áron van és nem is tűnik rossz telefonnak. Hasonló áron tehát kb 60.000 forintért tudtok ennél jobbat ajánlani?

2014. júl. 11. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én saját tapasztalatomból mondom, hogy szerintem egy LG Nexus 4-gyel jobban járnál. Kb. 1 éve vettem, nagyon jó, masszív, sőt, Gorilla Glass 2-nek hála, nekem nem is karcolódik, még az eredeti fólia is rajta van.


Szerintem ne sajnáld, azt a 14 ezer forintot, ha meg tele van, használhatod a Google Drivet (+10 GB, felhőtárolás) Szóval egyetlen gond, hogy nem bővíthető a kapacitása.


Itt össze vannak hasonlítva : [link]


persze ez csak egy vélemény.

2014. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nokia Lunia 920 65e
2014. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smittes ***** válasza:
Lumia +1
2014. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Xperia M2 Nagyon jó telefon, megéri az árát (tapasztalat), de ahogy az első válaszoló is írta a Nexus 4 is egy nagyon jó telefon. A nexus 4-nek a kamerájára panaszkodnak sokan.
2014. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát az már jó andriodos telefon aminek csak a kamerájára panaszkodnak? Vaó
2014. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Itt egy összehasonlítás a Sony Xperia SP-vel. Az SP 2013-as telefon, de jobbak a specifikációi! Olcsóbb is egy kicsit az SP, igaz az M2 megkapta már a 4.4.2 KITKAT-ot, de ha minden igaz július végén megkapja az SP is.

[link]

2014. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló igen is jó androidos telefon a Nexus 4, ellenben a lumiáddal ami egy nagy kalap szar.
2014. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!