Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desice 500 vagy LG optimus...

HTC Desice 500 vagy LG optimus F6 a jobb telefon?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek alapján a HTC a nyerőbb, de kíváncsi lennék tapasztalatokra, illetve ha valakinek van ilyen mennyire szereti és megbánta-e a vásárlását?

Xperia Solám van, de le akarom cserélni kicsivel gyorsabb telóra, ugyebár tudom hogy akadna jobb telefon is, de nekem 80-100 ezer körül nem kell.. Szóval ezt a kettőt véleményezzétek, köszönöm.



2014. júl. 11. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt honnan veszed? Az F6 sokkal jobb, másfélszer erősebb (a grafikus gyorsítója 2.5×), a kijelzője is sokkal jobb. De ez az összehasonlításból is tisztán látszik. A Desire 500 majdnem kétszeresen túl van árazva. Az F6-ot vedd.
2014. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyertelmuen az F6, ahogy az elozo irta.
2014. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2014. júl. 11. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg alternativak is erdekelnek ott van meg a Moto G, ami kb az F6-al hasonlithato, szebb kijelzovel es gyorsabb szofttal, de gyengebb kameraval.
2014. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Budwa ***** válasza:

Optimus F6-om van és én teljesen elégedett vagyok vele. Egy erős közepes okostelefon, az 1 gb ram hétköznapi használatra bőven elég. Közepes teljesítéményű processzor benne, szóval kraftos játékok futtatására nem alkalmas. Kb.egy Samsung Galaxy S2 szintjén van. Mondom kb. van amiben jobb, van amiben rosszabb. Amire általában használja az ember, arra kiváló. Játékra elég jó, de ahogy írtam, hardcore játékokra alkalmatlan.

Kijelzője kiváló, talán annyi ellene, hogy nincs benne automatikus fényerő állítás. Viszont a 100%-os fényereje kiváló, erős napsütésben is kiváló a fénye, olvasható. Ha közvetlenül rásüt a nap akkor figyelni kell, hogy mi van kiírva. Viszont ha túl felmelegíti a nap a képernyőt, nem lehet 100%-ra felhúzni a fény erőt. Szóval ördögi kör. Magas fény erősebb fényerő, de nem lehet mert a naptól felmelegszik...

Memória 4 gb, abból elérhetó kb. 2 gb, hétközapi használatra bőven elég (értem ezt widget-ekre használható programok a telefonra, többi microSD kártyára)

Sebessége kiváló, megakasztani nem tudtam, egyszer egy picit sikerült, de akkor a google playről telepített egy nagyobb méretű játákot, akkor egy nagyon picit megakadt a böngésző indításánál . A program váltások rögtön történnek, mindenféle akadás nélkül. Apró gond talán annyi, hogy néha elhagyja a térerőt stand by módban.

Akku erős benne, de intenzív használat mellett 3/4-1 nap. Más telefonok kb. 1/2 nap. Viszonylag hamar töltődik 2%-ról kb. 2,5 óra alatt feltöltődik 100%-ra. Én elégedett vagyok a telefonnal. Nagyon sokat ne várj tőle, ha hétköznapi használatra kell, chat, böngészés, információk, időjárás, néha egy közepes játék stb. arra kiváló

2014. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kis korrekció, a Galaxy S2-nél majdnem háromszor erősebb... De amúgy is minden téren sokkal jobb nála (nem nehéz, ma már egy 20 ezres kínai telefon is sokkal jobb az S2-nél).


Tegnap vett a negyedik ismerősöm F6-ot, eddig mind elégedett.

2014. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon az F6 felé húzott a szívem, már csak ezért is: [link]


Az itteni hozzászólók nagyon meggyőztek, de ti is, köszönöm. :) Sola után szerintem megváltás lesz, nagyon sokszor fagyott szegény.. Hétköznapi használatra meg az F6 jó lesz.

2014. júl. 12. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!