Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone-nal van jelenleg...

A Vodafone-nal van jelenleg ilyen mobilnetes lehetoseg? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Perpill Perc&Net tarifam van (feltoltokartyas), 3000Ft-onkent adnak 500MB netet. Jo lenne, ha nem csak igy es Netjegyes vasarlasokkal (meg wifivel, ha van befoghato wifi jel...) lehetne netezni, hanem ugy, mint sok Telenoros es T-Mobile-os ismerosom (levonnak X osszeget havonta, es kapnak Y mennyisegu netet - korlatlant is kap egyikmasik, nem tudom, hogy komolyan mondtak-e). Rengetegszer olvasgattam a Vodafone weboldalat, de ilyen opciot nem talaltam feltoltosoknek, csak ezert meg nem leszek elofizus, draga a havidija... Meg en nem telefonalok sokat, SMS-ezni szoktam inkabb, de azt sem viszem tulzasba, ezert a Red meg a Max nem lenne kifizetodo. Meg nemreg vettem uj mobilt, konkretan 3 es fel honapja.

Remelem ertheto, mi a bajom. A ZsebWifi lenne meg jo gondolat, csak nem tudom, mikor lesz munkam, amibol tudnam fizetni a havidijat. Mert az nagyon jo konstrukcio, de sajat fizu nelkul szoba sem allnak velem e teren. :(


2014. júl. 11. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Feltöltőkártyáshoz ez a net van:


[link]

2014. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt gondoltam Netjegynek, vagy az külön van, nem igazodok ki olyan könnyen, a lezártakat is megtaláltam.

Mindenesetre köszönöm, ezt drágállom.

Akkor muszáj leszek kivárni, hogy legyen állásom, és előfizethessek a havi 8gigás ZsebWifire 3500Ft-ért.

2014. júl. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!