Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo TELEFONT magyarországon...

Lenovo TELEFONT magyarországon lehet javíttatni? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Csak gsm szervizeket érdemes megkérdezned...bármelyiket.

A Lenovo hivatalosan:

"Köszönjük, hogy a Lenovo termékei iránt érdeklődik. A Lenovo még nem értékesít okostelefonokat Magyarországon. Ön valószínűleg egy alternativ, nem hivatalos forráson keresztül szerezte be ezt a terméket. Lehetséges, hogy a termék, amire hivatkozik hamisított. Szeretnénk arra is felhívni figyelmét, hogy a Lenovo okostelefonok még nem rendelkeznek EU-s minőségbiztosítási tanúsítvánnyal. A Lenovo nem vállal felelősséget vagy kötelezettséget az okostelefonok használatáért. Csak saját felelősségére használja. Probléma esetén a Lenovo nem tud technikai segítséget nyújtani. Az Ön által vásárolt terméket nem támogatjuk jelenleg Magyarországon. Kérjük, hogy forduljon a termék értékesítőjéhez."

2014. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már egyre több embernek van lenovo-ja .. azok hol javíttatják?
2014. júl. 12. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
ők is független szervízekben.
2014. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem romlik el...:)

Valószínűleg független szervizben vagy a vásárlás helyére viszik.

2014. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem magyarországon venném, hanem kínából, így egy "picit" macerás lenne.. ez lenne nálam a sorsdöntő , hogy találok-e helyet, ahol tudnám javíttatni
2014. júl. 12. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
nem találsz
2014. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát ne vegyem meg?
2014. júl. 12. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még nem akkor ezt mindenképp olvasd el.

LINK: [link]

2014. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as :) Néhány dolgot le tudtam ellenőrizni, azok alapján stimmel.. Nos én a tmallboxról rendelném amit megbízhatónak írt.. MTK6582 Lenovo A680 -as telefont venném, nem sok mindent tudtam leellenőrini, de SZERINTEM a legtöbb minden stimmelt. Még sosem rendeltem interneten.. Az előtt kell fizetni, mielőtt megkapom az árucikket? ha igen, lehetnek ezzel gondok?
2014. júl. 12. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!