Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet alkalmazást...

Miért nem lehet alkalmazást telepíteni egy Galaxy s5 telefonra?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy telefont|Samsung Galxaxy S5-öt| és nem engedi,hogy telepítsek rá alkalmazásokat..pedig 70GB szabad heyl van rajta.Olyanokra gondolok,mint: Facebook,Facebook Messenger,Retrica,Temple Run2,Subway Surfers,stb.

Segítség sürgősen ;) Kérlek!A telefonnal van hiba vagy a Play Árúházzal,vagy...? :/



2014. júl. 12. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a fenében van benne 70 giga tárhely?
2014. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Belső tárhely: 84GB fogl | 70GB szabad


...ezt írja ki ;)

2014. júl. 12. 14:23
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

[link]



Akkor az nem s5, dobd ki és vegyél igazit.

2014. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És most dobjam ki a telefonomat?hát kössz szépen,de nem
2014. júl. 12. 14:32
 5/20 anonim ***** válasza:
Csak ez egy hamis szemét ezért kell jobban oda figyelni mit veszel !
2014. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom mit vettem.eddig is tudtam,hogy klón.meg a sim kártyát sem ismerte fel,először,de akitől vettem eladó,az segített és most tökéletesen működik.Eddig is a sim kártya felismeréséhez is lett letöltve valmilyen alkalmazás,de akkor mást miért nem engedi?
2014. júl. 12. 14:38
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert szar, azért. Ha nincs pénzed TELEFONRA, vegyél olcsóbbat. Ja, hogy azzal nem lehet villogni? Ezzel sem...
2014. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Saavedro ***** válasza:
Gondolom ez valami javás fos. Azt hiszed, van benne 70 GB...? Megnyugtatlak, jó ha van benne 10 mega.
2014. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem érdekel,hogy mit gondolnak a rosszakaróim,de jó lenne,ha a kérdésre felelnétek.Jó lenne választkapni a kérdésemre,mivel ez egy ilyen oldal.Ha azt akarjátok mondani,hogy vegyek telefont,akkor valami tanácsadsó oldalon írkáljatok,és ne itt! -.-
2014. júl. 12. 16:05
 10/20 anonim ***** válasza:

folosleges eroltetned, vettel egy sz*r klont, lehet annyi hely sincs benne hogy egy normalis app raferjen, sot az is lehet hogy valami gagyi OS fut rajta, igy nem fogsz ra semmit telepiteni

ezt elbuktad ocsi...

2014. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!