Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 (I9506)...

Samsung Galaxy S4 (I9506) vagy Sony Xperia Z1 Compact vagy LG G2 vagy Nokia Lumia 925?

Figyelt kérdés
Tervezek egy új telefont de nem tudom, hogy melyiket válasszam a felsoroltak közül. Nagyon tetszik a Windows Phone is, csak az a gondom vele, hogy a 925-nek és tudtommal az összes felsőkategóriás Lumiának nem bővíthető a memóriája, ami nekem azért fontos lenne. Az lenne a kérdésem hogy melyiket érdemesebb megvenni, melyik fogja tovább bírni, melyiknek jobb a kamerája, összeszerelési minősége, kijelző minősége, stb...a válaszokat előre is köszönöm :))
2014. júl. 12. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Z1 compact vagy s4.Mégegyszer nem vennék windows phost.

A z1 compact tudja a legtöbbet és kicsi is vagyis még kényelmes.

Vagy vegyél z2t ami nekem is van, csak rohadt nagy.

2014. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem S4-em van és teljesen megvagyok vele elégedve :) Ajánlom :)
2014. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De még jöhetnek:D
2014. júl. 12. 18:11
 4/9 anonim ***** válasza:
LG G2. Egyértelműen. Xperia Z2 és Galaxy S5 szintjén lévő mobil. Ezek közül a legjobb.
2014. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

z2 megeszi a g2-t..

ezekközül z1 compact vagy s4.

nekem i9505-öm, jó telefon. döntsd el hogy kisebb képernyő vízállóság, vagy nagyobb képernyő kell

2014. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem Z1 Compact lesz!:))
2014. júl. 12. 19:08
 7/9 anonim válasza:

Hát nem tudom, én mindig félek venni egy Samsung telefont. Az hogy még a kiállított darab is döcögjön a kezemben egy kis lapozgatás után... Köszönöm nem!

Vegyük sorba:

LG G2: Szép telefon, dupla nyomás feloldja. Amikor ezt a telefont használtam egy dolog roppantul idegesített: AZ EGÉSZ SOFTWARE. Ki talál ki ilyen android módosítást, roppant ronda szerintem. Persze egy rom csere és kész, na de ki akar bíbelődni ennyit rajta.

Nokia Lumia 925: Én se igazán szeretem a Windows Phone által nyújtott "gyönyört" vagy mit. Úgy érzi az ember magát, mintha vett volna egy bivaly erős hardvert, de nem tudja kihasználni kellő képen.

Maradt a Z1 Compact: Kitalálhatod én ezt ajánlom! Pont ez a telefon nem volt sokáig nálam, kb. 3-4 hét, de ez egy nagyon jó telefon! Viszont nekem az nem tetszett hogy ott van a kijelző alatt egy nagy fekete csík, értem valahova bekellet pakolni a hardware-rt, de oda szerintem tehettek volna nyomásérzékelős gombokat, mert az androidos alap virtuális gombok, csak rabolják a kijelző méretet. Szerintem dizájnra ez a telefon viszi a pálmát, de ebbe bele lehetne kötni. Nekem az S4 nőies, a G2 idétlen a gombokkal a hátulján, a Nokia sem rossz de Z1 compact a príma, szerintem nagyon elegáns!

Amit még kérdeztél:

Kijelző: IPS-LCD panel, szóval gyönyörű, a betekintési szögekkel semmi baj!

Kamera: 20,7 megapixel (tudom nem ez számít), G Lens stb. Szóval ez is nagyon jó!

Összeszerelési minőség: Nem fogsz csalódni! Sőt ez a telefon vízálló is, ezért nem kell hívni a mentőt, ha egy kis víz csöppent a telefonra.

STB.: HD felbontás, 342 ppi ha jól tudom... Egy ilyen hardware-nek gyerekjáték meghajtania a telefont, szóval döccenés nulla.

2014. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) A Z1 Compactot vettem meg és imádom!:DD
2014. júl. 28. 20:49
 9/9 anonim válasza:
Örülök hogy segítettem! (remélem) :D
2014. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!