Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L telefonom van és...

Xperia L telefonom van és kaptam egy üzenetet: 15.3. A.1.17 Új rendszerfrissítés érhető el. Azt írja számítógép is szükséges. Mit tegyek? Le kell tölteni valamit, vagy mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap (07.12) kaptam egy üzenetet ott felül abba a sávba ahol az idő van és azt lehúztam és ott volt az a frissítés. Ha belépek az Update Center-be akkor azt írja hogy számítógép szükséges. Még olyanokat ír hogy frissítsem hogy a legjobb legyen minden stb... De semmi segítség vagy valami infó. Valaki segítsen ! Próbáltam a neten utána nézni de nem értettem semmit.

2014. júl. 12. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a pcsába.Nekem is elküldték de nem foglalkozom vele.

Csak az a baj hogy még kitörölni se lehet az értesítési sávból.

2014. júl. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sony PC Companion
2014. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a gépem nem ismeri fel az usb-t
2014. júl. 13. 21:27
 4/4 szandraga válasza:
Sziasztok, teljesen ugyanebben a cipőben járok. Ugyanígy Xperia L-el, és én szoktam frissíteni, mert nekem azt javasolták, és tényleg mindig jó a telefonnak. Fel is van telepítve a PC Comp., de sajnos azzal sem tudtam most megcsinálni ezt a frissítést. Engem is érdekelne, hogyan lehetséges.
2014. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!