Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenorba akarok venni egy...

Telenorba akarok venni egy telót kérhetem úgy hogy ne bontsa ki nekem a dobozából?

Figyelt kérdés
nem tudom muszály nekik aktiválni a sim kártyát is

2014. júl. 13. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem teszi bele a sim kártyát szerintem, azt te magad rakod össze. Csak megnézi/megmutatja, hogy meg van e benne minden tartozék, és hogy a telefon ténylegesen olyan színű, amilyen a dobozára rá van írva.
2014. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdemes kibontatni, hogy megvan-e minden, működik-e
2014. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kötelező egyébként mert mindenkinek össze rakta nem
2014. júl. 13. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Rendeld online és te bontod ki először.
2014. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nekem ne csináljon vele semmit 2éve is online rendeltem ,most nem volt rá alkalmam ezért a boltba rendeltem mert sosincs ami nekem kéne 16 napba telt mire megérkezett oda :(

még szét barmolja a körmeivel a nő tesómnak is szétbxsztx régen rosszul zárta rá ...

2014. júl. 13. 15:33
 6/11 A kérdező kommentje:
szóval megmondhatom kerek perec hogy ne bontsa ki nekem a dobozból? és a simet se aktiválja
2014. júl. 13. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd! Ha ténylegesen elrontaná, akkor az a hiba úgyis kijönne 3 napon belül. Addig pedig jogodban áll a vásárlástól elállni.


A SIM kártya aktiválásához úgyis kapcsolatba kell lépned a szolgáltatóval. Nélkülük nem lehet aktiválni. Az nélkül pedig mit ér az egész?



Szerintem nem az az igazi okod, hogy elrontanák a készüléket stb.


Tehát mi a valódi indokod, amiért egy bontatlan és aktiválatlan SIM kártyát akarsz megvenni?


Üdv,


Egy telenoros

2014. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az volt az indok hogy ne legyen selejtes!


Bemenetem és bontva volt a telefon a nőci bekapcsolta maj után ki szerencsere nem csinált vele semmi mást. Rá pár napra 14 vettem ma van 19, élő jöttek a hibák a hátlap recseg a kijelző be világít a szelein! Na erről beszéltem nagy okos! Többet se veszek csak online! :(


Most mit csináljak vele? Ezt garanciásan javitják?

2014. júl. 19. 08:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért bontják ki, hogy a gari papírt kitudják tölteni. Ha pedig ilyen probléma van, akkor az rögtön kijön.
2014. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Az volt az indok hogy ne legyen selejtes!"


Mi a garancia arra, hogy egy nem selejtes, hiányos csomagot fogsz ki bontatlanul? Ezt mondd meg nekem!

Aláíratlan és pecsét nélküli garanciával pedig kitörölheted, ha mégis selejtes bontatlan jutott neked.



"Bemenetem és bontva volt a telefon a nőci bekapcsolta maj után ki szerencsere nem csinált vele semmi mást."


Miért nem jelezted, hogy olyan csomagot kérsz, amit ELŐTTED bontanak fel, ami eredetileg 100% bontatlan?

Jogodban állt volna.


"Rá pár napra 14 vettem ma van 19, élő jöttek a hibák a hátlap recseg a kijelző be világít a szelein! Na erről beszéltem nagy okos! Többet se veszek csak online! :("


Éppen ezért kellett volna ott kérned, hogy BONTATLAN csomagot vegyen elő és ELŐTTED bontsa fel. Ha előtte nem bxszxk el nyomogatással, és eredetileg sem sérült a készülék, akkor szerintem nem ütközöl ilyen problémába.

Nem értem miért online van nagy szád, hogy nagy okosnan gúnyolsz mást, idegent, miközben a saját jogaidat nem bírod ott érvényesíteni, ahol kellene... :/

Ez a monitorharcos, szájkaratés gyerekek egyik ismertetőjele.


"Most mit csináljak vele? Ezt garanciásan javitják?"

Amennyiben bebizonyosodik, hogy rendeltetésszerű használat ellenére jöttel elő ezek a problémák és van garanciád, akkor ingyen kell javítaniuk. Ha nem sikerül megjavítaniuk, akkor ki kell cserélniük a készüléket.


Üdv,

egy telenoros

2014. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!