Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m Hogyan tudom?...

Sony xperia m Hogyan tudom? (többi lent)..

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan lehet az telefonomról átrakni pár fájlt az sd kártyámra,és az sd kártyámról sem tudok átrakni fájlokat a telefonra. Csak úgy lehet az sd kártyámra átrakni ha mindet átrakom...de nekem nem mind kéne.Eddig samsungom volt és ott minden egyszerűbb volt..ott csak kadta h áthelyezés és kész...de itt nem tudom hogyan kellene.A rootolással légyszi hagyjatok.
2014. júl. 13. 17:28
 1/4 kopaszsas válasza:
Egyszerűen leszeded a total commandert pl és azzal pakolászhatsz ide-oda ahogy akarod. :)
2014. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
play áruház fáljkezelő tölsd le nekem is xperiám van
2014. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tölts le egy fájlkezelőt. Én az ASTRO FILE MANAGERT ajánlom, de természetesen vannak más fájlkezelők is.
2014. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))) most már boldugulni fogok :D
2014. júl. 13. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!