Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone aktiválás és függetlení...

Funk1 kérdése:

IPhone aktiválás és függetlenítési hibák?

Figyelt kérdés
Sziasztok azal a problémával fordulok felétek amit én már lassan egy hét alatt nem tudok megoldani. Szóval van egy iPhone 4-em kanadai a telefon ios 7.1.1 van rajta. Elakartam adni a telefont és minden adat törlésének célszerűnek láttam azt mint hozzá nem értő hogy a beállítások menüpontban törlöm az iphonet, és így biztosan mindent amit a telefonon tároltam más nem fogja láttni, na de mivel a telefon külföldi a telefon inditásakor kéri az eredeti sim kártyát én ebbe bele se gondoltam mert sose csináltam ilyet és nem tudtam hogy foja kérni(sajnos okoskodtam) néztem szerintem youtube-on legalább 100 videót arról hogy hogyan inditsam el a telfont úgy hogy elkerülhessem az aktiválást de nekem iOS7.1.1 en sehogy se működikaz a dolog amikor felhívom a 112-őt.. a végén arra adtam magam hogy vettem a GEVEY SIM kártyát amiről azt olvastam hogy minden fajta ilyen problémámat megoldja, peddig nem mert hiába berakom a kártyát még csak fel sem ismeri, utána beraktam egy telenoros kártyát és ott már láttam hogy legalább a telenor-t fel ismeri és nem a telefonak van baja. Valaki segítsen nekem létszives nagyon szépen megköszönöm!!

#aktiválás #iPhone 4 #IOS #iPhone IOS #függetlenítés #iPhone 5 #iPhone 6 #iphone sim kártya #iphone kártya függőség #iphone jailbraik
2014. júl. 13. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz ezt egy progival csinálják, a neve ultrasn0w, persze illegális.
2014. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen de az a iOS 7.1.1-re nem kompatibilis
2014. júl. 14. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Jailbreakold panguval,es akkor tudod elvileg elkerülni az aktiválást
2014. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!