Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Mennyibe kerül a...

Nikcsii. kérdése:

FONTOS! Mennyibe kerül a Samsung Galaxy s3 dominócsomagban a t-mobilnál?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha annyira fontos, akkor ne itt kérdezd meg, és várd, hogy valaki csak megírja, hanem vedd a fáradtságot, pötyögd be a tmobile.com-ot, és NÉZD MEG MAGADNAK!!!!!
2014. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Képzeld valószínűleg nem vagyok idióta és ott néztem meg először, csak éppen NINCS kiírva az ára, de remélem sokkal nyugodtabban fogsz aludni abban a tudatban hogy valakibe belekötöttél! :)))
2014. júl. 13. 21:23
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Szerencsétlen
2014. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tényleg az vagy! :)
2014. júl. 13. 21:25
 5/15 anonim ***** válasza:
89 990ft Bocs hogy ezt mondom, de szerintem igaza van az 1-ső válaszolónak, máskor magad kellene megtalálnod amit keresel itt: [link]
2014. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már nem kapható LTE nélkül?
2014. júl. 13. 21:37
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell neked ilyen. Nem jó, amikor a telefon okosabb a gazdájánál. Mit akarsz te egy okostelefontól, amikor egy egyszerű keresést sem vagy képes egyedül elvégezni egy mobilszolgáltató oldalán, és amikor valaki utal rá, hogy hol kéne megnézni, neked áll feljebb...

Amúgy kifutó termék, épp készletkisöprés folyik, jelenleg nem kapható, utánpótlás várható (...vagy nem)

2014. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
bocsássatok meg, azthittem ez az oldal arra van hogy kérdezhessek de ti biztos ezt is jobban tudjátok :) köszi a választ
2014. júl. 13. 21:44
 9/15 anonim ***** válasza:
jo nagy f@$z vagy (-.-') .... Am sima S3 nincs , csak TELENORNAL vagy Media Marktba . Am jobban jarsz egy Blackberry Z10 LTE vel . Olcsobb , a kijelzo szebb , de kisebb , ill. a blackberry gyorsabb . Stabilabb a rendszere . a legszarabb rendszer az android . ami nagyon jov, nem fagy es akad : Windows/WP , blackberry , iOS
2014. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kilencedik:Téged meg honnan szalajsztottak?
2014. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!