Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon vásárlás előtt...

Mobiltelefon vásárlás előtt állok és két opció jött nálam szóba. Az egyik samsung galaxy s3, a másik sony xperia sp?

Figyelt kérdés
Használtan venném. Ha lehet az xperia s-ről is kérnék véleményeket mert az is hasonló árkategória.

2014. júl. 13. 22:50
 1/4 anonim válasza:
Sp jobb.Az S3-ról szinte csak rosszat hallottam.
2014. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha az S3 LTE , akkor jobb . De igyis - ugyis . nagyobb es 1000x szebb kijelzo , 2x tobb tarhely , jobb elolapi kamera .
2014. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%

"ha az S3 LTE , akkor jobb . De igyis - ugyis . nagyobb es 1000x szebb kijelzo , 2x tobb tarhely , jobb elolapi kamera ."


Ez úgy baromság, ahogy van. Az előlapi kamera meg... "Átütő" érv. Agymosott pózer idiótáknál.

2014. júl. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Sp-m van,az egyik ismerősömnek S3.Ő megőrül vele,én imádom.A képernyő terén nincs nagy külömbség...Sp-n a wifin jel is erősebb,a játékok pedig gond nélkül pörögnek ha ez számít. ;-) persze,205-ös build számú 4.3 androidnak kell lenni rajta,ha 201-és,azonnali frissítés (tipp) :-) am baromi jó teló :-)
2014. júl. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!