Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlatok egy...

Milyen telefont ajánlatok egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék iphone-t, akár milyen menő és akármennyi embernek is van. Egyrészt nagyon rosszul esne ha véletlen ellopnák, vagy akármi is lenne vele, másrészt olyan árakban van, amilyet nem nagyon engedhetünk meg. Egy jól működő,gyors,"szuper" telefont szeretnék. Már volt egy telefonom, de az használtan került hozzám, ezért eléggé lassúka, ezért kellene egy új, de teljesen tanácstalan vagyok. Bármit meghallgatok:)...
2014. júl. 14. 01:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Vannak lehetosegek, ha egy osszeget is tudnank lehet konnyebb lenne.
2014. júl. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Lumia 520

Függetlenül 30k

2014. júl. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Samsung galaxy young?gyors,nőies és pont kézre áll.26 ezer körül már lehet kapni. :-)
2014. júl. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A nemed és a korod nem számít, csak az, hogy mennyi pénzed van rá!
2014. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
szerintem is valami lumia. galaxy young? 26ezerért? ugyanmár :D le is írta, hogy valami jól működő gyors telót akar, nem például egy ilyen szemetet...esetleg ha 16ért adnák, akkor reális lenne az ára.
2014. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá?
2014. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat:). Azert szerintem a kor az szamit mert ha nekem pl egy nyolc eves lanyomnak vennek telefont, nem vennek neki csak vmi kis "gagyit", elvegre mit tud kezdeni egy okostelefonnal? Csak osszekarcolja meg osszetori. Azt hallottam h a nokiat nehez kezelni,Meg nem is olyan jo. A samsungokrol csak jot hallok:).40-50 lenne kb. A keret.
2014. júl. 14. 11:54
 8/20 anonim ***** válasza:

Motorola Moto G

Xiaomi Redmi 1S


Windows Phone:

Nokia Lumia 630

Nokia Lumia 625

2014. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
pedig könnyű kezelni a nokiát, az, hogy maga a rendszer nem tökéletes az biztos, de legalább stabil, és aki azt mondta neked, hogy a samsung jó, az simán elfogult volt...ha a 100ezer+-os árkategóriát nézzük, akkor esetleg elfogadható, de 40-50ezres kategóriában olyan telefonok vannak, amik értékben is max 30at érnek, és a szoftvert meg konkrétan ráhányják, ugyanis mért öljenek bele időt, ha a user csak ennyit fizet érte. Nokiával/Microsofttal az a jó, hogy megvan az a követelmény, ami alá nem mehetnek, így egy lumia 520 is jelenleg a magyar hivatalos piacon(tehát ahol nem nézzük a kínai import telókat) az egyik legjobb ár/érték arányú telefon. de amúgy én is inkább egy 625-öt ajánlok.
2014. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát ha kínozni szeretnéd a lányt akkor vegyél neki Samsungot. Optimalizálni nem sűrűn szoktak, szóval laggolni fog rendesen egy idő után, főleg ha az alsó vagy közép kategóriás.

iPhone-om van ami "hülyebiztos" (bár így is rengeteg idióta kérdést tesznek fel nap mint nap itt GYK-n), de még szerintem se nehéz kezelni a Windows Phone-t.

Nővéremnek is Samsung-ja volt, 2 hónapig bírta, utána eladtuk és vettünk neki egy Lumia 520-at amivel semmi baja, gyors, nem lassul, pedig telepakolta minden hülyeséggel.

2014. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!