Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony experia Z1 compakt...

Sony experia Z1 compakt albumprobléma?

Figyelt kérdés
Mért van az ha kikapcsolom a telefonom majd be minden kép, videóból mészül még 1 másolat, meg amiket régen kitöröltem visszakerülnek az albumba?

2014. júl. 14. 16:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
legutóbb 400 kép és videóból lett 1000 fájl
2014. júl. 14. 16:01
 2/12 anonim válasza:
Engem is érdekelne a dolog, mivel ugyanez a problémám. Annyi, hogy én már eljutottam addig, hogy a gyári fájlkezelővel megtaláltam a thumbnail-es mappákat és kb 2 másodperc alatt megszabadulok ezektől a kis pixeles marhaságoktól. File Commander/Belső tároló/Android/data/com.sonyericsson.album <- ezt kijelölöm és kitörlöm, így az albumból eltűnik az összes zavaró pixeles kép. Másik megoldásra még nem jutottam. Ezzel meg az a gond, hogy visszatérnek...
2014. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem jöttetek mér rá ennyiből, hogy az Album egy nagy rakás sz@r? QuickPic a Play-ről, az Albumot meg fejeltsétek el úgy ahogy van, még elő nem jön az a probléma is, hogy hová tűntek a képek, nagy feketeség van, mikor elindítom az Albumot.
2014. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi Szabolcs, meg is csináltam! Majd holnap bemegyek a T-mobilhoz és majd megírom, hogy ott mit mondtak.
2014. júl. 14. 19:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt fogják mondani, hogy újratelepítik... hátha megoldódik. Aki meg egy kicsit is ért hozzá, az meg fogja mondani, hogy használjatok az Album helyett mást.
2014. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na annyira írogatod, hogy használjak más albumnézegetőt, annyira tudod, hogy ez a baja, letöltöttem playről kettőt működtek, jó. Telefon kikapcs, bekapcs és a letöltött alkalmazásokba is duplázódott minden...aztamindenét ez micsoda jó válasz... Légyszíves, ha nem tudsz rá válaszolni akkor ne tedd...
2014. júl. 14. 21:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nekem ebből sosem volt problémám. Egyszer nem volt megnyitva nálam az Album, lehet ezért. Töröld az Album alkalmazás adatait, illetve a DCIM/thumbnails (rejtett) mappából a fájlokat, majd indítsd újra a telefont.
2014. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A legutóbbi hozzászólást hasznosnak találtam amúgy. Utána olvastam már, csak míg nem tudtam biztosat, addig nem kell akartam hülyeséget írni. Eddig meg kocsmában voltam szóval ha van még kérdésed, akkor megpróbálok válaszolni. Egyébként az üzletben tényleg nem fognak tudni segíteni. Hogy a kitkat frissítés segít-e... Hát nem tudom. Külföldi oldalon csak szídták, hogy instabil, és onnan tudom, hogy az üzlet felesleges...
2014. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen telefont akarok, csak most olvasom ezt a problémáját. Még mindig fenn áll a probléma? 4.4.4-el is? Nem jött ki valami frissítés az Album alkalmazáshoz az Update Centeren keresztül?
2014. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bevittem a T-mobile-hoz, csináltak egy gyári beállítást és kivették a biztonsági mentést és jó lett, csak annyit mondtak, hogy ha gyári beállítás vagy hasonlót tervezek akkor rakjam vissza a pipát a gyári beállításra előtte
2014. júl. 20. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!