Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SIM kártyát hol lehet venni?

SIM kártyát hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Ha pl. én vettem egy telefont használtan, de nincs SIM kártyám és szeretnék venni bele akkor hol tudok venni? Nem előfizetéssel, hanem feltöltőset. Egy mobil bolton kívül valahol lehet venni?

2014. júl. 14. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Bemész az operátorod boltjába és veszel egyet
2014. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
benzinkúton is lehet venni instant simet, aztán azt neked még be kell aktiválni.
2014. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kártyafüggetlen telefont vettél vagy olyat, ami csak egy szolgáltató kártyájával működik? Erről ne feledkezz meg, mielőtt elmész kártyát venni.
2014. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Bármely GSM boltban lehet kapni, de inkább menj be ahhoz a szolgáltatóhoz,akinek a kártyáját szeretnéd használni.
2014. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kártya függetlent vettem. Akkor ahhoz akár benzinkúton is tudok venni?
2014. júl. 28. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!