Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 5s hatulja is...

Az iPhone 5s hatulja is uvegbol van?

Figyelt kérdés
azt nem ertem, ha a 4s abbol van, akkor az 5-re meg 5s-re miert nem futja uveg, ha az olyan draga?! meg olyan uj?! meg jo kategorias?!

2014. júl. 14. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább jobb, ha az is olyan törékeny, mint az előlap? másrészről meg ne keress erre magyarázatot, samsung meg még ennél is gázabb minőségű műanyagból készíti a telefont, tehát megtehetik, vásárló meg úgyis megveszi, akkor csak spóroljanak már.
2014. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:

Ja mert ha valaki egy eszközt egyszer valamilyen anyagból csinált, akkor már csak olyanból csinálhatja az idők végezetéig?

Design, marketing, mechanikai tulajdonságok szóba sem jöhetnek a tervezéskor ugye?


Ha nem tetszik, nem veszed meg. Nem vagy te senki, hogy ilyen felsőbbrendű dumát toljál el egy többszázmilliárd dolláros forgalmú cégóriás termékéről.

2014. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:

mert így döntöttek,kellet egy kis változatosság.

attól hogy nem üveg attól még szerintem igényes a fogása és a kinézete is.


első,az semmit nem számít hogy törékeny,elviekben aki ilyen telefont vesz és leejti meg sem kottyan szervizeltetnie,nem pénz a 20-30ezres hátlap csere.

külföldön van lóvé rendesen,nem nagy cucc nekik,az apple-t meg pont nem érdekli hogy sok magyar is úgy vesz 170-220ezres telefont hogy hosszú hónapokig gürcöl az áráért aztán aggódik hogy mi lesz ha le ejti.

2014. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát azért gondolom egy minimálisan ez is benne lehet, nyilván nekik is ha csak nagyon enyhén is, de csorbítja a dolog a nevüket, hogy nagyon törik, megjegyzem nekem volt 2 és fél évig 4-4S-em, és egyiket sem törtem el, szóval hát na :D de igen, a lényeg akkor is azon van, hogy ez a hátlap sem rosszabb minőségű, csak más.
2014. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 EpicnessOnSquare ***** válasza:

Nem értem hogy az alumínium hátlapon miért kell kiakadni...Az S5 ugyan abból a műanyagból csinálja a hátlapját mint a papucsod amiből van, a másik meg fém, hol itt a probléma? -Előre is, nem vagyok iPhone fanboy, sőt, kifejezetten nem csípem az árazásukat és az üzletpolitikájukat az ügyfelekkel-


Off:

Azért külföldön sem szívesen ejtik le a telefonokat.. Nincs odakint sem kolbászból a kerítés...


Hogy miért drága nálunk (Erdély) és nálatok az iPhone? A szolgáltatók miatt. Külföldön (Vegyük az Apple székhelyét, az USA-t), iPhone5S szerződéssel 50 dollár, ami nagyjából 10e Ft + Havi 50$? Mennyi Magyarországon? Gondolom 400 euró+ két éven át havi 20-30e.De ne csak az USA-t vegyünk, vehetjük az UK is...

2014. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat szerinted en tudtam, hogy aluminiumbol van?! Azt hittem valami gagyi muanyag. Ez vot a kerdesem.
2014. júl. 17. 15:05
 7/9 Zakathol ***** válasza:
100%
Nem ez volt a kerdesed.
2014. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

de elsodleges kerdesem az volt

utana irtam a tobbit, ha esetleg mas anyagbol van a hatulja.

2014. júl. 18. 11:09
 9/9 anonim válasza:

#5:


itt is 15e ft az iphone és havi 11e ft a díjcsomag+törlesztés. ennyi.

2014. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!