Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenornál mi történik ha...

A telenornál mi történik ha vége a három hónapnak?

Figyelt kérdés

ha csak ki akarom próbálni a klikket akkor három hónap után küldenek számlát vagy valamit?

mert csak ki akarom próbálni de három hónap után már nem akarom használni.


2014. júl. 14. 21:31
 1/8 A kérdező kommentje:
röviden szólva nem akarok fizetni csak kipróbálni
2014. júl. 14. 21:35
 2/8 anonim ***** válasza:
lemondod a harmadik hónap végén és kész
2014. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen hogy ha nem mondod le akkor küldik a checket de be is tudsz menni a telenorhoz és letudod mondani bármikor, DE! hogy ha csak három hónapig akarod használni akkor a 3. hónap előtt bekell menned hogy ne küldjék a checket. :)
2014. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
telefonon keresztül is le tudom mondni?
2014. júl. 14. 21:48
 5/8 anonim válasza:

nem, de a 2. válaszoló badarságot írt.

minden hónap évfordulón amikor megrendelted a csomagot levonnak a kártyádrol ezer forintot. be kell menned lemondani, de csak az tudja akinek a nevén van a kártya, ha anyukádén akkor csak ő tudja.

2014. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt azért kérdezem mert gyerek vagyok és nem nagyon tudok gépnél lenni nekem meg csak facebook miatt kell.
2014. júl. 14. 21:50
 7/8 A kérdező kommentje:
az én nevemen van meg az én adataimmal
2014. júl. 14. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:

jaja én vagyok a 3#. tuti baromságot irtam .... mivel én megrendeltem 2 és fél hónapig használtam bementem és lemondtam mivel nem volt rá szükségem és ha ezt nem tettem volna meg akkor küldték volna az 1000 Ft-ot hogy be kell fizetnem .... de hát én vagyok a hülye biztos ez nem így van akkor mondd meg te.... te vagy a jobb na menj be és kérdezd meg :D

(ez nem a kérdezőnek szólt!) :)))

2014. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!