Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia SP-n valahogy vissza...

Xperia SP-n valahogy vissza tudom szerezni az adatokat?

Figyelt kérdés

Tegnap feltelepítettem egy játékot a telefonra, emiatt kiírta, hogy kevés a belső memóriám; felajánlotta, hogy pakoljuk át az SD kártyára.

Engedélyeztem, majd miután végzett, kiírta hogy sikeres volt.

Ma kerestem volna egy képet, mikoris látom, hogy a telefonon az összes képnél egy hiba jel található (nem tudja betölteni őket).

A probléma az lenne, hogy se az SD kártyán, se a belső memóriában nincsenek fent a képem. (a belső memóriában csak a thumbnails mappában vannak fent, de ugye ezek csak az ikonok, szóval nem teljes értékű képek)

A kérdésem az lenne, hogy a képeimet valahogy vissza tudnám szerezni? Vagy hol kéne keresnem?

Fontos lenne.

Előre is köszönöm a válaszokat. :3



2014. júl. 14. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
sd kártya/DCIM/100ANDRO. Ha nincs ott, szívtál. Egyébként is, ki az a marha, aki a képeit csak a készülékén tárolja? Főleg 25 gigás gogle drive mellett...
2014. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a felettébb bunkó választ.

Én voltam az a marha, mert akkor éppen nem volt sd kártyám a telefonba (postázás alatt volt)

Egyébként a mappában nincs meg, szóval igen, ezt megszívtam.

2014. júl. 14. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

"Én voltam az a marha, mert akkor éppen nem volt sd kártyám a telefonba (postázás alatt volt)"


Számítógéped csak van. Meg usb kábeled, tudod, az tartozék. Sőt, mint mondtam google drive, dropbox, box, copy és még millió más felhő tárhely elérhető, ingyenesen. Csupán gondolkozni kéne.

2014. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Datubber stílusa valóban problémás, de egyébként igaza van. Olyan nálam nincs, hogy a telefonnal készített képek legkésőbb 24 órán belül nincsenek meg gépen is. Sőt általában 2-3 órán belül már van róluk másolat a gépen. Mint ahogy a kapcsolatokról, az üzenetekről, az alkalmazásokról...

Egyenként átnézed az SD kártyán a mappákat a képek után. Jobb ötletem nincs.

2014. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2014. júl. 15. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!