Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az miért van szerintetek,...

Az miért van szerintetek, hogy iPhone-ra mindenféle tokot (szilikon elsősorban) lehet kapni bárhol, de a kevésbé felkapott telefonok esetében általában egyszínű S-Line és merev tokokat lehet csak találni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert majdnem annyi iphone-t adnak el mint androidot, és míg iphoneból két méret van addig droidból 4millió
2014. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van, akár a samsung, akár a sony egy évben kiad 4 különböző méretű, és nemtom hány féle formájú telefont, így ilyen telókra csak azoknak éri meg kiegészítőt gyártani, akik nagyobb, ismertebb cégek, hiszen a legtöbb iPhone-ra készült tok ilyen kisebb cég csinálja, és nekik nem lenne kapacitósuk többszáz modellre való gyártáshoz, ezért kiválasztják a legnépszerűbbet.
2014. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszaitokat.

Szomorú vagyok, de megértettem. Sajnos akármilyen mintájú tokot szeretnék, iPhone tokot mindig találok rengeteget, meg maximum Samsungra valót és slussz. Pedig nem kici iszmejetjen kinaji gyájtó által kreált telefonom van.

2014. júl. 15. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
eBayen keresd
2014. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Duál verzióra találok ott is rengeteget, de egykártyásra nem. :(

LG Optimus L5 II-m van, a duál kisebb és jobban le van kerekítve, nem tudom miért, és arra gyártják inkább a tokokat. Bár az egykártyásra is van pár, de azok lányosak, én meg fiú vagyok.

De köszönöm! (Amúgy ott már keresgéltem párszor.)

2014. júl. 15. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon köszönöm a fáradozásod! :)

Most fekete S-Line szilikontokom van, jó meg minden, de majd valami egyedi, mintás darabot szeretnék. Kazettásat vagy baglyosat. Duálra mindkettőt találtam, de az nem férne rá, mert az én telóm nagyobb.

2014. júl. 15. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!