Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel one touch idol. Mi...

Alcatel one touch idol. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Üdv! Valamiért a telefonon a letöltött Játékok teljesen törlődnek de az ikonjuk megmarad és ha rá szeretnék menni akkor azt írja ki h "Az alkalmazás már nincs telepítve a készülékre" majd újraindítom és utána már tökéletesen működik elindul minden de pár nap múlva megint ezt a az üzenetet írja ki. de csak a letöltött játékoknál az alkalmazások azoknál nem csinálja ezt vki nem tudja h miért van ez a hiba? Már csináltam hard reset-et meg le formáztam a memória kártyát de még így sem jött helyre.
2014. júl. 15. 11:18
 1/3 Come back ***** válasza:
Alcatel a hiba neve. Olyat még nem hallottam, hogy a hard reset nem oldotta volna meg a problémát. Próbáld meg külső forrásból letölteni az applikációkat, ne a Play áruházból! Valószínűleg így nem fog eltűnni. Pl.: [link]
2014. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor szervízben sem tudnak vele mit kezdeni?
2014. júl. 16. 10:04
 3/3 Come back ***** válasza:
De, a gyártó ismeri a készülékét, mert ugyebár Alcatelt csak az Alcatel javíthat. Ha van rá garancia, akkor garantáltan meg lesz csinálva, vagy ki lesz cserélve pár alkatrész. Egy a lényeg, hogy a szervíz után működni fog.
2014. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!