Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 telefon vélemények?

Iphone 5 telefon vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni mert androidról nemsokára (kb fél év) és váltok IOS-re és kíváncsi vagyok azokra a véleményekre akiknek Iphone 5-jük van . Akadozik-e néha milyen gyorsan tölt be egy oldalt,milyen extra dolgokat nyújt stb ?
2014. júl. 15. 12:56
1 2
 1/12 Come back ***** válasza:
0%
Ez a legnagyobb baromság, Androidot Iosra cserélni. Semmi extrát nem nyújt. Nem személyre szabható, a legtöbb applikáció pénzbe kerül, nem tölthetsz le semmit külső forrásból...stb.
2014. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Come back, ha még soha nem volt iPhone-od, mért szólsz hozzá...nézz fel App Store-ba, azt lehet anélkül is, és keresd meg a számodra elengedhetetlen alkalmazásokat, aztán meglátjuk, mennyi lesz fizetős közülük.

Egyébként attól függ, milyen telefonod van most, az sokmindent elárul, megéri-e lecserélni...egyébként megbízható, stabil telefon, egy rosszul optimalizált androidos telefonhoz képest(gondolom neked az van) szinte már ez is extra dolognak mondható...az meg csak a user anyagiasságát mutatja, hogy valakinek legnagyobb bánata, hogy külső forrásból nem lehet appokat telepíteni(biztos ezalatt nem az alapból ingyenes appok, vagy a saját fejlesztésűek tesztelését értette kedves első...).

2014. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Saavedro ***** válasza:
iOS-re kegyetlen jó, ingyenes applikációk vannak, a bamba birkák csak bégetik, hogy minden fizetős. Zenenáromnak pont iPhone 5 modellje van és egy applikációval képes arra, hogy az adott hangmintát (mondjuk a zenetárból egy számot) úgy analizáljon, hogy a telefon kijelzi az adott zeneszám akkordjait, sőt, zongoristáknak még az akkordokhoz fordításokat is ajánl (asszem a szeptim akkord az, amit ismer még a program). Egy másik programmal képes arra, hogy egy egyén arcánal/fejének a képpontjait leképezze a kamera segítségével és ez alapján egy 3D-hatású kétdimenziós képet alkosson. Megnéztem, tényleg, konkrétan olyan volt, mintha kijött volna a fejem a telefon kijelzőjéből. Hihetetlen durva. Ezek a programok, amelyekről írok, mind ingyenesek. Emellett csomó jó fizetős játék van, mely csak erre a platformra jelent meg, ilyen a Need For Speed: Shift Unleashed és a Sims kiegészítői. Ingyenes játékok is vannak persze, zsákszámra.
2014. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát Lg optimusom van de mindegyik android kb fél év után el kezd lassulni .
2014. júl. 15. 14:28
 5/12 Come back ***** válasza:

Köztudott, hogy több a fizetős applikáció az app storeban, mint a Play áruházban. Ráadásul amíg az ncoreon az összes fizetős applikációt letölthetem és gond nélkül rátelepíthetem (külső forrás), ellenben az Iphone esetében. Ott nem tudok semmi ilyet csinálni.

Ez egy baromság, hogy minden android belassul fél év után. Az IPhone árán vegyél androidot! Garantáltan nem lassúl be 2 év után sem.

2014. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Saavedro ***** válasza:

"Ez egy baromság, hogy minden android belassul fél év után. Az IPhone árán vegyél androidot! Garantáltan nem lassúl be 2 év után sem."


1 - *lassul


2 - Gondolom azt el sem olvastad, amit írtam.


3 - a kérdező azt TAPASZTALTA, hogy belassul, nem tudom ez mennyire jött le a szövegkörnyezetből...ezek után mit csinálsz, írsz neki garanciapapírt? Mellesleg az applikációkra visszatérve ncore-ra ne hivatkozz, könyörgök...ilyen dilettáns érvet rég hallottam...ennyi erővel én azt mondom, hogy ha jailbreak-eli akkor mennyivel jobb lesz, mint az android...pfff...mellesleg annak fényében muris, hogy azt írod, hogy 'nem lassul be 2 (!) év után sem', ha agyba-főbe torrentezel.

2014. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen,és pont iphone 5 tulajdonosoktól kérdeztem ,hogy milyen élmény mert szeretnék mondjuk egy fél év múlva váltani.
2014. júl. 15. 15:18
 8/12 Come back ***** válasza:
0%
Idióta! 2 éve van S3 a tulajdonomban és nem lassúlt be! A fél ország torrentezik.
2014. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Saavedro ***** válasza:
Mindig másra fogsz reflektálni? Ha a másik megveszi a Vertut akkor te is megveszed, ha meg kútba ugrik, te is? Tipikus 'Anyu, ha ő megcsinálta én is megcsinálom' szint. Ne legyünk infantilisek. Azt persze elfogadom, hogy nálad működik az S3, nekem is működik a noname kínai szharom, de nem általánosítom ezt az összesre. A kérdés egyébként továbbra is fent áll - miért vegyen androidot? Az iPhone 2 év után belassul, vagy mi a szösz...?
2014. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azt az embert meg lehet érteni, akinek épp, hogy van pénze egy 30-40ezres telóra, hogy sajnálja a pénzt egy 1000 Ft-os játékra mondjuk, de hogy valaki 2 évvel ezelőtt megvásárolja az aktuális csúcskészüléket egy vagyonért...na az a szégyen...és az ilyenek a leghangosabbak, amikor a szemét fejlesztő reklámot mer tenni az alkalmazásába...és igen, azt nem mondta, miben rosszabb az iPhone a te S3-adnál...mert hogy semennyiben, azt meg nem kérte a kérdező, hogy turkálj a pénztárcájában, és mondd meg neki, mire mennyit költsön...az iPhone 5-nek még innen is van 2 éve, S3-adnak meg már jó esetben 1...:D
2014. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!