Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4 vagy Iphone 5c a jobb?

Galaxy S4 vagy Iphone 5c a jobb?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban új telefont veszek sajnos az iphone 5s re valószínűleg nem lesz pénzem ezért ugye maradt az 5c de akkor meg már eszembe jutott,hogy nem e jobb az s4 szóval szerintetek?

2014. júl. 15. 18:17
 1/7 Smittes ***** válasza:
5c-t vennék inkább
2014. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg mirre hasznalnad?
2014. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
méretfüggő, én is az 5C-t venném...
2014. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

En az S4-et vennem. Sokkal komolyabbbak tunik szamomra, a kameraja is 13Mp, mig az osszed Iphone-e 8...

Nem tudom, miert van mindenki ennyire oda az Iphone-okert. Semmivel nem tud tobbet, mint egy S4, raadasul joval dragabb is.

2014. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy néz ki inkább várok és megveszem az 5s-t ezen ne múljon,utolsó én azért szeretem az applet mert egy nagyon stabil márka lehet,hogy kevesebbet tud de azt 5 év múlva is ugyanannyira mint amikor megvetted egy androidos telefon meg általában két év után kuka..
2014. júl. 16. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:

még jó, hogy nem a megapixelek száma határozza meg, milyen a kamera...xd

és igen, egy iPhone-t 4 év után is úgy használod, mint új korában...főleg a samsungot meg 2 év után kidobhatod, mert samsung-ot nem érdekli utána...

2014. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Smittes ***** válasza:

Egyet kell hogy értsek.

Nézzük az Iphone 4s-t. 2011 debütált példány, mégis még a mai napig telefon. Igaz, a támogatása már szűkös, de még mindig el lehet lenni vele egy ideig. Aki anno megvette 2011-ben, még mindig egy jó telefonnak mondhatja az övét.

De aki 2012-ben vett egy s3-at, már nem igazán mondhatja el ugyanezt.

2014. júl. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!