Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit esik szerintetek a...

Mennyit esik szerintetek a Lumia 930 ára a kiadás után?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyit fog zuhanni az ára a kiadás után?

T-nél Next S díjcsomaggal 130k, ami szerintem egész jó ajánlat, de hamar lejjebb fog menni szerintetek?

Jelenleg iPhone 4S-em van amit így 3 év után is el tudok adni 60-ért, gondolom nem ennyire értéktartó de azért nem kell félteni, ugye?

Csak, mert ahogy elnézem a lassan 2 éves Lumia 920 jelenleg is újonnan 90.000 körül van.



2014. júl. 15. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

az új ára az nem igazán mérvadó, használtan meg 50-60ért van. szolgáltatók nagyon lassan változtatnak, itt van például a vodafone példája, pár hónapja kártyásan 75ért adták a 625-öt, miközben már a független az extreme digitalban akcióban volt 60ról 55re leértékelve...:D

inkább ott érdemes nézni függetlent, mert minimális az árkülönbség, mégis azért jobb a független. egyébként szerintem gyorsan 100 körülre fog esni, nekem is sajnos az a gondom, hogy nem olyan értéktartók mint az iPhone, pedig igazán megérnék a pénzüket, nekem 1020-am van, 120ért vettem, talán annak azért jó, hogy a kamerája miatt nem sok konkurense van, csak majd lesz, meg most a 930 is szorongatja, de a 930 viszont ebben a kategóriában egy kis 1520, ami mérete miatt elég taszító, szóval inkább ezt fogják venni, ezért gyorsan csökken az értéke, ahogy terjed.

2014. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Ahogy elnéztem mobilarenan ott szinte mindenkinek US-re van állítva a telefonja Cortana miatt, Te is közéjük tartozol?

Csak, mert nem tudom, hogy megéri-e majd az egész rendszert angolul használni csak miatta. Tudok angolul, nem erről van szó, de mondjuk én Siri-t is csak annyira használom, hogy ha lusta kedvemben vagyok megkérem hívjon fel valakit :D

2014. júl. 15. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!