Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom legolcsobban kicseré...

Hol tudom legolcsobban kicseréli az LG G2-mön a kijelzőt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 23:29
 1/6 Come back ***** válasza:

Otthon te magad. Ez a legolcsóbb. [link]


Mellesleg nagyjából mindenütt kevesebb a szerelés díja 5 ezer Ft-nál.

2014. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aztán jön sírni a kérdező, mert összekarcolódik az egész, hozzáértés és eszközök híján. Nem fogsz te otthon kijelzőt cserélni, ez nem így működik. Ha volt pénz drága telefonra, akkor vigyázni kell rá, vagy legyen pénz szervizre is.
2014. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Come back ***** válasza:
A kérdés úgy szólt, Hol tudom legolcsobban kicseréli a kijelzőt? Egyértelmű, ha te magad csinálod, úgy a legolcsóbb! Az már más tészta, hogy a kérdező 1 órát fog Tökölni vele vagy neki se áll. Ezért írtam a második alternatívát. Az én kijelzőmet olcsóbban cserélte ki a Samsung mint amennyiért alkatrészt tudtam szerezni hozzá.
2014. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a videot , és az ötletet.
2014. júl. 16. 14:36
 5/6 A kérdező kommentje:
és vajon hol tudok venni kijelzőt ha saját magamnak akarom megcsinálni?
2014. júl. 16. 14:38
 6/6 Come back ***** válasza:
Ebay: [link]
2014. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!