Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az AnySoftKeyboard magyar...

Az AnySoftKeyboard magyar változatában ezt hogy kell beállítani?

Figyelt kérdés

Kerítő szöveg: Csináltam egy hard resetet a telefonomon, mert már igencsak megérett rá a telefonom és a saját idegzetem is, de ez azzal járt, hogy az összes beállítás elveszett, amire természetesen fel voltam készülve. Arra viszont nem, hogy nem fogom tudni beállítani megint ugyanúgy a billentyűzetemet, pedig annyira tökéletes volt, hogy az már tényleg felülmúlhatatlan.


A lényeg: Régebben ha mondjuk kétszer megnyomtam gyorsan az "O" betűt, akkor "Ó"-t írt, ha háromszor, akkor "Ö"-t, ha négyszer, akkor "Ő"-t. Ez ugyanígy például az "U"-nál és a többi ékezettel változó, de hasonló alakú betűnél.

Ha már nincs erre lehetőség és csak egy régebbi verziónál lehetett beállítani, akkor nyilván át fogok szokni erre az új felosztásra, de nem hiszem el, hogy nem lehet beállítani, mert ez egy olyan tökéletes mód volt, hogy jobbat ki sem lehetne találni.


Hozzáteszem, hogy az "Ő"-t továbbra is úgy kell beírni, hogy az "Ö"-t nyomom meg kétszer, de ez a billentyű, most a felosztás legalján található, ami elég szerencsétlen helyen van.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. júl. 16. 01:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!