Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kérdés elsőre ijesztő...

A kérdés elsőre ijesztő lehet! Létezik ilyen kamera aplikáció androidra?

Figyelt kérdés

Szóval,semmi komoly gond nincs a gyári kameraszoftverrel.Gyönyörű képeket videót készít,de.

A legkisebb bemozdulásra is elmosódik a kép és videózás közben nem tudom kikapcsolni az autofócust,aminek az eredménye(mivel egy picit lassan fókuszál)egy 30Km/h val közlekedő autóból előre nézve,csak egy paca látszik.Nem tudom kikapcsolni.

Sok appot kipróbáltam már de mindegyik rosszabb képet csinált(Általában sötétebb és homájosabb)vagy nem lehet videóra váltani stb...

A legjobb amit eddig találtam(ami tán a gyárinál szebb is)az a Camera JB+ v2.0.1,de a videó autofócust itt sem tudom kikapcsolni itt is könnyen elmosódik a fénykép.

Egyszer letöltöttem olyat amin volt softveres képstabilizátor az elég jól működött,de nem volt videó,sötét volt a kép és nem feküdt el ha elfordítottam a telefon.(Ami azért már elég zavaró volt egy ekkora kijelzőn is.

Szóval tudtok valami olyat ami megfelel az igényeimnek? :)

A Cannon vagy a Nikon-on kívül?



2014. júl. 16. 06:28
1 2
 1/17 Zakathol ***** válasza:
Ha nem lenne autofókusz, még ennyire se tudnál videózni. Valószínűbb h a telefonod lassú. Milyen készüléked van? Az ugyanis lemaradt a részletes leírásból.
2014. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
gondolom valami rossz galaxy ace 1-2 vagy mini.
2014. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ez egy régi,de remek telefon Huawei Ascend G300

Qualcomm MSM7227A Snapdragon, 1 GHz

Cortex-A5, Adreno 200

512Mb memória

CMOS 5,x Mpixel

2014. júl. 16. 09:13
 4/17 A kérdező kommentje:
???
2014. júl. 16. 16:14
 5/17 anonim ***** válasza:
LgCamera-t próbáltad már? Ennél a legnagyobb gond a stabilitás, nem fejlesztik már tovább, így maradtak benne hibák, sűrűn lefagy. Az autofókusz kikapcsolására van benne opció, de szinte felesleges, mert videózás közben nincs autofókusz az előbb említett hibák miatt. Videózás közben lehetőség van fókuszálásra a kijelző megérintésével, egyébként fix, max a videó indításakor fókuszál.
2014. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi.Kipróbálom ezt is.
2014. júl. 17. 06:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is g300 volt. Ott nagy gondok vannak ha a kamera nem jó. Amúgy egy rakat kamera alkalmazás van playen, de ha semmi nem válik be, rootold ki és tegyél rá CyanogenMod 10.1 -et. Felgyorsítja a telefont és minden jól fog működni
2014. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nincs a kamerával különösebben semmi gond,csak amit leírtam,hogy kis bemozdulásra kicsit elmosódik a kép és autóból előre menet közben 10mp mire beállítja a fókuszt,de érdekes oldalra viszont éles és nem szaggat.

Szerinted?

ICS 4.0 van rajta(gyári)Működik faxán nem lassú a telefon,pedig még a Next.Launcher.3D.v1.29 is rajta van (persze a saját 2D le van állítva)160-140 szabad megám van az kevés?

2014. júl. 17. 11:02
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja még annyit,hogy a CyanogenMod-tól nem halkul vissza a telefon,vagy a jelző led villogni fog?
2014. júl. 17. 11:04
 10/17 A kérdező kommentje:

Kiprúbáltan az LG Camera 6.25 PRO-t.

Nagyon jó van benne videó felvevő is ami nem is olyan rossz.Nagyon gyorsan exponál,amitől kisebb lesz az esélye hogy elmosódik a kép,de akárhogy állítom be a fénykép mindig egy kicsit fakó lessz.A feketében lila és rózsaszín pixelek jelennek meg és a fehér sem fehér hanem fémes kék.

Ha egy kicsit közelítene a színmélység és a színmelegség a gyári softverhez tökéletes lenne!

2014. júl. 17. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!