Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sp Erős telefon?

Sony Xperia Sp Erős telefon?

Figyelt kérdés

Mennek rajta a most megjelent játékok ?

Tetszenek ezek az androidos játékok,már,már szinte konzolos grafikája némelyiknek.Rendeltem Egy sony Xperia sp-t Mert nincs pénzem csúcskészülékre sajnos.Amit eddig használtam az egy Samsung Galaxy y Nevű készülék.Azon nem nagyon mentek a komolyabb járékok.Az a Kérdésem,hogy ezen a sony xperia sp-n fut az összes új játék ? Mertez se egy annyira drága telefon.


2014. júl. 16. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen fut minden játék. (OPENGLS3.0)
2014. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem sok jatek van ami az Sp-n ne menne es valoban vannak nagyon szepen kinezo jatekok, de azt vedd figyelembe, hogy mennyire kenyelmetlen egy kicsi kijelzon jatszani ugy, hogy a felet le is takarod, mert onnan is iranyitod.
2014. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztàban vagyok.Igazábol inkább a döntögetős Asphalt jàrékok,a need for speed jön be.Ezenkívül csak a nova sorozat meg a modern combat tetszik.Ùgy hallottam hogy lehet ezeket kontrollerrel valahogy jàtszani.Nekem van egy x360 wifis kontrollerem.Majd ha tènyleg zavarò lesz akkor megkeresem a mòdjàt,hogy azzal látszam. Köszönöm mind2 választ :)
2014. júl. 16. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!