Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625 szinkronizálás!?

Nokia Lumia 625 szinkronizálás!?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy Lumia 625 öt és nem tudom hogyan tudok rá zenét tenni! Most egykét alkalommal úgy csináltam hogy bedugtam az usbt ki adott valami asztali alkalmazást ->(ami nagyon nem jó sztm ) ! Most sajátgépben ott a driver és ott raktam rá majd simán kihúztam az USB-T mert nincsen biztonságos leválasztás ? Ez igy jó nem lehet baja a telefonnak? ÉS még milyen módszerrel lehet ? S.o.S

2014. júl. 16. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A Windows Phone egy un. MTP protokollt hasznal adatatvitelre. Az alkalmazas amit kiadott, hasznalhato, de Win8 Metro app, es sokat nem tud.


Ha zenet masolsz ra, nyisd meg Sajatgepben, es a Music mappaba masold bele az MP3-jaidat.

2014. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Win7/8 alatt csak simán rádugod USB-n keresztül, és ott kell lennie az intézőben. XP-n SP3-as frissítés + a legújabb Windows Media Player kell hozzá, és csak utána fogod látni az intéződben.
2014. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) (és sikerült is )
2014. júl. 17. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!