Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 wifijével...

Samsung Galaxy Ace 3 wifijével mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fenti márkájú telefonom nagyjából háromnegyed éves. Ezen kívül semmi gond nincs vele. A wifivel viszont biztos van valami, mert azt csinálja (az utóbbi időben egyre gyakrabban), hogy maximális erősségű wifijelnél is nagyjából tízpercenként ledob a hálózatról. Pedig a router ott van tőlem kábé fél méterre, és a nagygépnek semmi baja, szóval nem a routerrel van a gond. Amikor ledob általában azt írja, hogy a lassú hálózat miatt le van tiltva a kapcsolat. Pedig a hálózat amúgy elég gyors, és mondom, ott vagyok általában fél méterre a routertől. Vigyem el márkaszervizbe? Vagy elég, ha csak "ránéz" valaki? Mit tudtok tanácsolni?

2014. júl. 17. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Samu minőség!!!!
2014. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tökéletesen pontosan igaza van az előttem válaszolónak, például az osztálytársam telefonja magától kapcsolgatja a 3g-t, amit pedig ki kell fizetnie, mert jön az sms. XD

Egyébként hogy rendesen válaszoljak:

1) indítsd újra

2) frissítsd ha lehet

3) csinálj gyári visszaállítást

4) vidd szervízbe

2014. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
zöld pacsit megköszönöm előre is :D
2014. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már újra is indítottam nem egyszer, ki-be kapcsoltam nem egyszer, 4.2.2-es android van rajta, nem jelez elérhető frissítést, szóval kezdek kifogyni az ötletekből... A visszaállítást még megpróbálom, aztán meglátjuk.
2014. júl. 18. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!