Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hálózat függő dupla sim-es...

Hálózat függő dupla sim-es telefon mire jó?

Figyelt kérdés
HA foglalkoztál már vele hogy szükséged van ilyenre, vagy ilyened van és tudsz írni valami konkrétat akkor megköszönöm a választod.

2014. júl. 17. 17:30
 1/3 Zakathol ***** válasza:

Ugyanarra, mint a független.

Faternak pl van a privát telefonszáma és a céges, mindkettő ugyanattól a szolgáltatótól. Ilyenkor teljesen mindegy, hogy függő vagy független a készülék.

2014. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már értem! azt hittem, hogy a különböző tarofacsomagok miatt, de most már tudom hogy nem. köszi. most azt nem értem, hiába a különböző szám akkor is ugyan az a telefon csörög.?)
2014. júl. 17. 18:06
 3/3 Zakathol ***** válasza:

Hát ha egy telefonban van mindkét sim kártya akkor mitől csörögne másik telefon, ha abba nincs benne a simkártya?


Igen. Ugyanaz a telefon csörög.

2014. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!