Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y530 vagy...

Huawei Ascend Y530 vagy Samsung Galaxy Trend Plus?

Figyelt kérdés
Csak ebben az árkategóriában

2014. júl. 17. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a huawei van, semmi bajom vele.a kamerai is jok.csak az a baj, hogy csak 512 mb a ram, de ki lehet birni..kezdolap is tobbfele van, lehet olyan mint a lumiaba..kepernyofeloldasbol is tobbfele van..de csak feketebe kaphato..a samsungot nem ismerem..de egyebkent beirod mind a 2-t telefonguruba, ott kiad rola minden informaciot, az alapjan tudsz valasztani.
2014. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem samaungom van. Ingyen telokent vettem elofizetes mgujitasa vegett. Szeretem, jo telefon eddig nem volt bajom vele, igaz neha neha be laggol pedig nincs leterhelved, de ugyes. Igazabol, ha vigyazol ra mindketto jo lesz... nezd meg melyik tetszik jobban akar egy kicsivel is e azt vedd meg
2014. júl. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!