Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan rendeljem meg az...

Honnan rendeljem meg az xperia sp-t?

Figyelt kérdés

erről a webáruházról mi a véleményetek: [link]

megbízható helyről szeretném, és hogy olyat hozzanak le hogy van magyar menüje, normális garancia rá, minden tartozékával, nem ilyen lim-lom gsm-es zacskózott bemutatótelefonokat

vagy ez a b-tel is ilyen gsm-s akármi? akkor inkább rendeljem meg a t-mobiltól?



2014. júl. 17. 19:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
valamint vinné a 4.3-as androidot? vagy akár a 4.4-et?
2014. júl. 17. 19:34
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
1 éve se érte meg az árát...
2014. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mondj jobb sony-t abban az árban
2014. júl. 17. 19:45
 4/13 dirtboy ***** válasza:

nem tudom felfogni hogy 66ért miért akar valaki sp-t venni mikor 74-75ért már nexus 4-et árulnak meg optimus G-t.

hardverilag,anyaghasználatilag,kijelzőt tekintve és szoftveresen is kenterbe verik a sony-t.

2014. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
azért akarok 66 ért mert nekem megbízható kell nem gsm-es nyílván van SP is 52-től de nem akarom hogy egy zacskóba hozzák le magát a telefont valami kínai nyelvvel, azért amiket te mondtál az 2x annyi meg nekem amúgy is csak sony kell a többi az nem telefon
2014. júl. 17. 20:57
 6/13 dirtboy ***** válasza:

a sony meg nem bír rendszert optimalizálni,1éven belül a falhoz fogod vágni az sp-t úgy fog akadni.


nézz be az lg topikokba,nexus 4,opti G,g2 stb,semmi hibás készülék,semmi panasz max olyat találsz aminél főzott romot raktak fel és az a sz ar.

se szoftveres se hardveres gondokkal nem küzdenek sonyval ellentétben ahol kijelzők halnak meg,meg minden létező probléma elő jön.

de bízzál csak a sonyban,végül is csak minden 5dik kérdés szól itt a gyakorin is arról hogy mi a gond a sony xy.... telefonnal.


én gsm boltból vettem a telómat és nem zacskóba hozták,vagyis abban de a gyári zacsiban ahogy a gyárból kijön,abban volt a rendes doboza,minden tartozékával szépen lezárva.

több mint egy éves,csak használni kell no probléma vele.

2014. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
érdekes már 3éve van egy xperia mini-m és még semmi baj nem volt vele, csak azért akarom lecserélni mert kicsi
2014. júl. 17. 21:12
 8/13 dirtboy ***** válasza:

igen de ez nem változtat semmin,nyilván van sok kivétel de mindig a többséget kell neki tehát hogy a tulajok és nem pedig 1 tulaj akinek birtokában 1 telefon van hogy vélekedik róla.

általánosságban sok a probléma a sony telókkal,én is sonyban gondolkodtam mielőtt megvettem az enyémet de nyilván valóvá vált hogy nem érdemes ragaszkodni hozzá,rosszabbul járok ha áltatom magam így szóba került más gyártó is.

2014. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
bakker most megingott a Sony telefonokba vetett hitem, az LG G2 mini mennyivel jobb? mert annyiba kerül az is
2014. júl. 17. 22:26
 10/13 Saavedro ***** válasza:
Esetleg a Desire 816 nem játszik?
2014. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!