Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is csinált már olyat a...

Kismutyesz_ kérdése:

Nektek is csinált már olyat a mobilotok, hogy egyszerűen kikapcsolt, és csak akkor tudtátok vissza kapcsolni amikor az aksit vissza tettétek?

Figyelt kérdés

+ mikor vissza kapcsoltátok megint kikapcsolt. Ez lehet softwer hiba? kb 2 hete van meg a telefon, és most csinálta ezt másodszor. Amikor Asphalt 8-at játszottam rajta akkor szinte egyből meg is halt a telefon amint elkezdtem versenyezni, és most is játék közben. Pedig erős telefon. Bírnia kéne. Szerintetek mi a teendő? Lehet ez csak softwer hiba?


LG G3


Android verzió: 4.4.2



2014. júl. 17. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig csak egy harmad annyiba kerülő s4 minim van...
2014. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
gyári rajta a szoftver?
2014. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, már alapból a 4.4.2-vel indult. Miért?
2014. júl. 17. 22:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Eléggé aggódom.
2014. júl. 17. 22:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod. Android. Megesik MINDEN androidos kütyün. Néha neked is ki kéne amúgy kapcsolni, hisz neked is van szükséged alvásra, így a telefonnak is. Egyébként tutira adnak ki rá majd valami frissítést. Képzeld: Nekem a sony xperia s-sem, amikor egy hónapos volt, többször is csinálta, hogy a nem tudtam vele fotózni, mert a kamerája leállt. Bármit is csináltam. Azóta már jó. Majd meggyógyul a G3-ad is :DD
2014. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
leve nem értem, miért vetted ki az akksit. Anélkül bizony nem működik a telefon...
2014. júl. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:

csak azért kérdeztem mert már egy ideje nem jellemző az LG re az illyes fajta probléma,de ha valami kókányolt romot raktál volna fel akkor érthető lett volna egyből.

szerintem is egy szoftver frissítéssel meg fog ez a probléma oldódni.

2014. júl. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet összeakadt néhány app. Ha gondolod csinálj hard resetet. Vigyázz mert az minden adatot töröl.
2014. júl. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Szeretném megkérdezni,hogy azóta van-e valami fejlemény a telefonnal,mert nekem is LG G3-am van és ugyanezt műveli. :)

2014. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia.


Nekem már nincs ilyen gondom, mert azóta 2x jött rá frissítés. Hamarosan megkapja az Android L frissítést. Majd neked is megoldódik a problémád. :)

2014. szept. 14. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!