Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van androidra olyan backup...

Van androidra olyan backup progi, ami a játékoknak az állását is elmenti?

Figyelt kérdés
Jól jönne, mert már másodjára cseszek rá, hogy kezdhetek mindent előről.... :/

2014. júl. 17. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, pedig sokat kerestem olyat, mielőtt reseteltem a telómat. Bocs
2014. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van.
2014. júl. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
titanium backup, root kell hozza viszont
2014. júl. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: Értékelem a fáradozásod, de ha nem tudsz semmit, nem tudom miért írsz ide, az oldal lényege nem ez lenne.


Második: Te meg értem, hogy vicces szeretnél lenni (megsúgom: annyira nem jött össze), de már nem is lényeges.


Az öreg raszta neked pedig nagyon szépen köszönöm!! Igen, a telóm rootolt, egy tesztet próbáltam is vele, bejön-e. Egy kisebb játékot újra kezdtem, és egyafene alapon gondoltam, először csinálok vele backupot, majd letörlöm. Újratelepítettem, az összes pályát lakat védte, majd jöttem egy restore dologgal, és csodák csodája, most ott tartok, ahol alapjába véve tartottam. Nagyon hálás vagyok érte, jár a zöld kéz! :)


Hálám jeléül fogadd e kicsi számot ;)


https://www.youtube.com/watch?v=L3HQMbQAWRc

2014. júl. 19. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!